Foto: FerrariPastora Maldonado aiziešana no “Williams” varētu nobruģēt ceļu uz šo komandu Felipem Masam, raksta brazīliešu izdevums “O Estado de S.Paulo”.

Laikraksta rīcībā ir informācija, ka šobrīd notiek pārrunas starp “Williams” komandu un Maldonado menedžmentu, kā arī sponsoriem. Jau iepriekš izskanēja informācija, ka 28 gadus vecajam venecuēlietim ir apnicis “Williams” formulu vājais sniegums un vinš ir citas komandas meklējumos, par spīti tam, ka sportista sponsoram PDVSA ir līgums līdz 2015. gadam.

“F1LV

Komanda piekrīt, ka ir problēmas.

“Nekad neesmu redzējis sacīkšu mašīnu, kas tik slikti reaģē uz uzlabojumiem,” izdevumam “Auto Motor und Sport” stāsta komandas inženieris Dikijs Stenfords, vērtējot FW35 modeli, ar ko Maldonado šogad guvis tikai 1 punktu.

Tiesa, kāds cits, anonīms “Williams” darbinieks, norāda, ka problēmas rada arī pats Maldonado.

“Viņš joprojām pārlieku daudz kļūdās,” saka vārdā nenosauktais “Williams” pārstāvis. “Korejā mēs viņam vairākkārt teicām, lai pēc pēdējā boksu apmeklējuma sargā priekšējo labo riepu un iespēju robežās izvairās no divkaujām. Un ko viņš izdarīja? Brauc kā trakais un trīs apļu laikā sabojā savas riepas.”

Abi augstāk minētie izdevumi ziņo, ka Maldonado lūko ieņemt Kimi Raikonena vietu “Lotus” sastāvā, lai gan neoficiāla informācija liecina, ka somu pilotu aizvietos Niko Hilkenbergs. Tomēr tas notiks vien tādā gadījumā, ja tiešām tiks noslēgts līgums ar investoriem “Qantum”, kas jau ilgāku laiku sola iegādāties daļu no komandas. Pretējā gadījumā “Lotus” nepieciešams maksātspējīgs pilots un PDVSA tādā gadījumā esot gatavi izpirkt atlikušo līguma daļu ar “Williams”, lai turpmāk atbalstītu “Lotus”.

Tagad ar “Williams” runā Felipe Masa, kurš savācis sponsoru naudu 6 miljonu EUR apmērā un gatavs to piedāvāt šai vienībai apmaiņā pret līgumu uz 2014. gadu.

1 KOMENTĀRS