Niko Rosbergs

Rosbergs mēģina atgūt ķiveri ar tvitera palīdzību. Eklstons Valensijas barjeras atdos Ņūdžersijai. Felipe Nasrs ir ceļā uz F1.

“F1LV

Niko Rosbergs ar tvitera un savas mājas lapas starpniecību vērsies pie visiem saviem faniem, lai mēģinātu atgūt savu dzelteno “Schuberth” ķiveri, kas viņam tika nozagta no “Mercedes” komandas boksiem svētdien Nirburgringas trasē. Vācietis publicēja foto (augšā) no novērošanas kameras, kur fiksēts zaglis (foto apakšējā kreisajā stūrī) un neizslēdz iespēju, ka ķivere tiks izlikta pārdošanā eBay, tāpēc norādījis arī visus reģistrācijas numurus, ko izdod FIA katram homoloģētam aprīkoja inventāram.

Bernijs Eklstons vēlas izmantot paputējušo Valensijas GP trasi, lai veiksmīgāk noorganizētu jaunu posmu – Ņūdžersijas GP. Jau iepriekš tika ziņots, ka Eklstons vienojās ar Valensijas trases vadību, ka lauzīs līgumu un nepiestādīs soda naudu par to, tomēr kā kompensāciju Eklstons ir pieprasījis trases aprīkojumu, ieskaitot trases apmales 10 km garumā, kuras veiksmīgi varēs izmantot citā topošajā ostas trasē Ņūdžersijā. Kopējā šī aprīkojuma vērtība varētu sastādīt vairākus miljonus Eiro, tomēr nevar aizmirst, ka pēc vienošanās ar Eklstonu Valensijas pilsētas vadība izbēja no 54 miljonu Eiro soda naudām.

Brazīlietis Felipe Nasrs, kurš šajā sezonā ir viens no līderiem GP2 čempionātā, vēlas jau 2014.gadā ienākt Formulā 1, lai arī sākotnēji iespējams testu un rezerves pilota lomā. Nasrs, kuru pieskata Kimi Raikonena menedžeris Stīvs Robertsons un atbalsta tādi sponsori kā “Sky Brasil” un “Banco do Brasil” ir viens no kandidātiem uz “Toro Rosso” komandu. Tāpat viņu atbalsta arī Bernijs Eklstons, kurš raizējas, ka ar Felipes Masas potenciālu nepietiks, lai noturētu Brazīlijas interesi par F1 pašā augstākajā līmenī.