Timo Gloks izcīnīja savu pirmo DTM uzvaru iepriekšējās nedēļas nogalē Hokenheimā, kur žūstošajā trasē risinājās pēdējais sezonas posms.

“F1LV

“MTEK BMW” pilots startēja no ceturtās pozīcijas, taču jau startā piedzīvoja sadursmi ar brazīlieti Augusto Farfusu. Tomēr turpinājumā vācietis apdzina Dirku Verneru un Endiju Priolu (abi BMW) un izvirzījās otrajā vietā aiz Bruno Špenglera. Pēc boksu apmeklējuma, ko Gloks veica tikai 9 apļus pirms finiša, viņš atkal atgriezās trasē otrajā vietā aiz Roberto Meri (HWA Mercedes), kuru apdzina trīs apļus vēlāk. Uz pjedestāla kopā ar Gloku un Meri kāpa arī Bruno Šenglers (Schnitzer BMW). Jāatgādina, ka šī gada čempiona titlu jau iepriekšējā posmā nodrošināja Maiks Rokenfellers, kurš startē “Audi Sport Team Phoenix” komandā.

DTM sacīkste Hokenheimā (pilnā apjomā)

 

DTM izmaiņas kalendārā 2014.gadā

Tostarp DTM čempionāts ir apstiprinājis ar savu 2014.gada kalendāru, kurā salīdzinājumā ar šo sezonu ir pazuduši Brendshečas un Zandvortas posmi, bet to vietā nākuši posmi Ungārijā un Ķīnā. Sēriju organizatori apstiprināja, ka tirgus situācija diktē atgriešanos Ķīnā un vēl viena posma organizēšanu Eiropas austrumos. Turklāt Austrumeiropā atrodas visu trīs vācu autoražotāju lielākās fabrikas.

4.maijs Hockenheimring Baden-Württemberg (Vācija)
18.maijs etropolis Motorsport Arena Oschersleben (Vācija)
1.jūnijs Hungaroring Budapest (Ungārija)
29.jūnijs Norisring (Vācija)
13.jūlijs Moscow Raceway (Krievija)
3.augusts Red Bull Ring Spielberg (Austrija)
10.augusts Nürburgring (Vācija) *
14.septembris Lausitzring (Vācija)
28.septembris China (Ķīna)**
19.oktobris Hockenheimring Baden-Württemberg (Vācija)

* – datums tiks precizēts
** – trase tiks precizēta