Kamēr Bernijs Eklstons turpina sniegt liecības tiesā kukuļdošanas lietā, kopējie tiesu izdevumi jau ir sasnieguši 25 miljonus ASV dolāru.

“F1LV

Neskatoties uz to, ka ieilgušais tiesas process ir sākts izskatīt šonedēļ, Bernija Eklstona pozīcijas un vara Formula 1 čempionātā šobrīd netiek apšaubītas. Tomēr notiesājoša sprieduma gadījumā situācija var mainīties.

Nopratināšanas procesa otrajā dienā atklājās vēl vairākas interesantas detaļas, kas nav tieši saistītas ar Gerharda Gribovska lietu. Tostapt Bernijs Eklstons atzina, ka 1998.gadā bijis informētas par 10 miljonu USD maksājumiem trīs F1 komandu bosu privātajos kontos. “Jordan” F1 boss Edijs Džordans, “Prost” vadītājs Alens Prosts un aizsaulē aizgājušais “Arrows” boss Toms Volkinšovs visi saņēmuši 10 miljunu lielu maksājumu savos privātajos kontos, lai tiktu parakstīts Konkordes līgums.

Eklstons apstirpināja šādu maksājumu esamību, tomēr noliedza, ka tieši viņš to būstu veicis: “Es neesmu īstais cilvēks, ar kuru par šo jautājumu runāt, jo ar to nenodarbojos.”

Tostarp attiecībā uz Gribovska lietu, Eklstons paziņoja, ka veicis maksājumu viņam, jo saņēmis draudus tikt nodotam britu nodokļu iekasēšanas dienestiem. Savukārt cietumsodu saņēmušais Gribovskis no savas puses apgalvo, ka saņēmis fiziskas izrēķināšanās draudus no šobrīd 83 gadus vecā Eklstona.

1 KOMENTĀRS

  1. Aldi, šitā noklausīšanās NAV par herra Gribkowski kukuļošanu..

    Ir tāds vāczemes kantoris, Constantin Medien (pēdējais vārds ir hochdoiča daudzskaitlis no ‘mēdijs’), kurš uzskata, ka bavārieši F1 akcijas pārdevuši CVC par pārāk zemu cenu, un tamdēļ tam vāczemes kantorim kaut kas tagad pienākoties.

    Pēc visa spriežot, konstantīna mēdīkļiem ar argumentiem ir tā pavāji, ja bija jāceļ galdā šitādi ‘fakti’.

    Bija kaut kāds līdzīgs keiss arī Ņujorkā, kur savukārt kaut kādi amērikas žipčiki bija izdomājuši sev kompensācijas prasīt ‘par negūtu peļņu’, jo arī esot bijuši gatavi par F1 maksāt pulka vairāk, nekā samaksājuši CVC, un līdzarko viņiem tagad kaut kas pienākas..

    IMHO nekas īpaši atšķirīgs no turku pavalstnieka dēla, letinanta Šmita mazdēla schēmām šitas nav..