Ar skandāla vērtiem apgalvojumiem par 2007. gada sezonu klajā nācis bijušais “Ferrari” komandas galvenais inženieris Naidžels Stepnijs.

“Racecar Engineering” publicētajā intervijā Stepnijs apgalvo, ka “Ferrari” komanda 2007. gadā, lai uzvarētu sezonas pirmajā posmā Melburnā, esot krāpusies, jo mašīnai lietota kustīga grīda, ko tehniskie noteikumi strikti aizliedza.

Atgādinām, ka šajā sacīkstē uzvarēja Kimi Raikonens, kurš togad aizvadīja pirmo sezonu komandā, bet vēlāk tajā gadā kļuva par F1 čempionu.

“Man būtu paticis uzvarēt godīgā veidā, taču laikā, kad strādāju “Ferrari” komandā, mums bija daudz viedokļu nesakritību,” piebilst Stepnijs, kurš šobrīd vada sportskāru komandu “JRM Racing”.

2007. gadā Stepnijs arī bija viens no diviem galvenajiem personāžiem “spaigeitas” skandālā, kad par spiegošanu un tehniskās informācijas nopludināšanu tika apsūdzēts gan viņš, gan “McLaren” komandas inženieris Maiks Kuglans.

Kimi Raikonens togad uzvarēja sešos posmos, kopvērtējumā par 1 punktu apsteidzot “McLaren” pilotus Luisu Hamiltonu un Fernando Alonso.

1 KOMENTĀRS

  1. Nekad nesapratiisu kaapeec taadas figuuras, kuras pasas ir iesaistiitas dazaados kraapnieciskos dariijumos un veel jo vairaak peec tam NAV par to apsuudzeetas – virina savu muti peec tam??? KAAPEEC??? Neticu, ka taapat vnk taapeec, ka sentiments uznaaca…:) Nauda, nauda, nauda, pie kam LIELA nauda…
    Principaa F1 jau vairs nav sacensiibas, bet gan bizness, diemzeel un cik man zinaams, tad biznesaa kraapjas loti daudz un daudzi… Pilna pasaule ar piemeeriem.. Par Latviju nemaz nerunaajot.