“McLaren” boss Martins Vitmāršs uzskata, ka 2014.gada sezonā, kad stāsies spēkā jaunie tehniskie noteikumi, vadošajās pozīcijās Formulā 1 izvirzīsies “Mercedes” komanda.

“Mercedes” un “Ferrari” ir vienīgās komandas, kas startēs ar pašu kompānijas ražotiem dzinējiem un ņemot vērā būtiskās izmaiņas un pāreju uz V6 turbomotorim, tam var būt ļoti liela nozīme. Turklāt “Mercedes” šogad bija tuvākais “Red Bull” sāncensis un sezonas gaitā guva trīs uzvaras. Vitmāršs ir pārliecināts, ka “Mercedes” ir visas iespējas savā labā izmantot pāreju uz jaunu dzinēju ēru.

“Jekurš, kas stāsta, ka viņš ir pārliecināts par savu spēku nākamgad, melo,” paziņoja Vitmāršs, kura “McLaren” komanda 2014.gadā vēl izmantos “Mercedes” motorus. “Pat “Red Bull” nevarbūt pārliecināti. Man ir aizdomas, ka “Mercedes” būs spēcīgākie. Iespējams esmu nedaudz neobjektīvs, taču man arī ir informācija un zināšanas par šo lietu, kas nav citiem. Taču, ja man būtu absolūti brīva izvēle, ko izvēlēties par savu favorītu nākagad, es ieteiktu izvēlieties “Mercedes Benz”.”

“Mums patīk pārmaiņas, es saredzu tajā visā jaunas iespējas un turklāt tas ir ļoti aizraujoši,” turpināja Vitmāršs, kurš prognozē arī savas komandas iespējas atgriezties pie uzvarētējiem. “Ja godīgi, es domāju, ka mēs nākamgad spēsim izcīnīt uzvaras. Mēs to viennozīmīgi spējam izdarīt un paveikt, bet vai zinu, ka mēs to paveiksim? Nē.”

1 KOMENTĀRS