“Red Bull Junior Team” nākamajā sezonā uz pusi samazinās savu dalībnieku sastāvu un 2014.gada enerģētisko dzērienu kompānija atbalstīs trīs jaunos pilotus.

2013.gada sezonā “Red Bull” paspārnē startēja trīs jaunie talanti – Karloss Sainss juniors, Daņila Kvjats, Antonio Fēlikss da Košta, Toms Blomkvists, Kalans O’Kīfijs un Beitske Vīzere. Pēdējie trīs no viņiem ir tikuši izsvītroti no šīs programmas, kamēr Kvjats un Da Košta pacelti Formula 1 līmenī.

Krievs Daņila Kvjats nākamgad būs “Toro Rosso” sastāvā, kamēr Antonio Fēlikss da Košta pildīs “Red Bull” rezerves un testu pilota pienākumus, kā arī paralēli startēs DTM sērijās, kur piedalījās testos BMW sastāvā un jau ir noslēdzis līgumu uz nākamo sezonu.

Tātad no sešu pilota saraksta tikai Karloss Sainss juniors paliek junioru programmas sastāvā arī uz 2014.gada sezonu. “Red Bull” spāni ir iekārtojuši franču DAMS komandā Formula Renault 3.5 čempionātā, kur šogad Sainss iazvadīja pāris posmos paralēli savam GP3 čempionātam. Interesanti, ka Sainss DAMS sastāvā ieņems “McLaren” jaunā pilota Kevina Magnusena vietu – dānis nākamgad pievienojas Vokingas F1 komandai. Sainsa komandas biedrs būs francūzis Normans Nato (F-Renault 2.0 vicečempions), kurš vienībā aizvadīs otro sezonu pēc kārtas.

Karlosam Sainsam junioram kompāniju “Red Bull” jauno pilotu programmā sastādīs jaunais francūzis Pjērs Gaslī, kurš 2013.gadā kļuva par “Formula Renault 2.0” čempionu un kurš nākamgad arī tiks pacelts F-Renault 3.5 līmenī (“Arden Motorsport” komandā). Savukārt trešais dalībnieks būs brits Alekss Lins, kurš triumfēja šī gada Makao F3 sacīkstē un palika trešais F3 Eiropas čempionātā. Lins startēs GP3 čempionātā un pārstāvēs slaveno “Carlin” komandu, kurai cauri ir gājuši vairāki “Red Bull” jaunie piloti – Sebastjans Fetels, Haime Algersuari, Daniels Rikjardo, Žans Ēriks Verņē un Daņila Kvjats.

1 KOMENTĀRS