Mihaela Šūmahera menedžere ir noliegusi informāciju, ka septiņkārtējā pasaules čempiona dzīvība vairs nav apdraudēta.

Bijušais Formula 1 pilots Filips Strīfs, kas ir Šūmahers tuvs draugs, reportietiem pie slimnīcas paziņija, ka Šūmahera stāvoklis ir ievērojami uzlabojies.

“Es neesmu ārsts, es tikai atkārtoju, ko man teica Dr. Džerārds Sailans,” paziņoja Strīfs. “Viņš teica, ka stāvoklis joprojām ir nopietns, tomēr viņa dzīvībai briesmas par laimi vairs nedraud.”

Tomēr vēlāk Šūmahera menedžere Sabīne Kema oficiālā preses konferencē noliedza šo informāciju, atkārtojot, ka vācieša situācija joprojām ir ‘kritiska, bet stabila’. Kema uzsvēra, ka jebkura informācija, kas nenāk no Šūmaheru ārstējošiem ārstiem, uzskatāma par baumām.

Tostarp izmeklētājiem nodota arī Šūmahera video kamera, kas atradās uz ķiveres un šo video ierakstu izpēte varētu dot atbildes uz jautājiem par pašu negadījumu. Menedžere uzsvēra, ka Šūmahera ģimene labprātīgi nodeva video ierakstus izmeklētāju rīcībā.

Tostarp interesatni situāciju ir komentējis bijušais F1 pilots Roberts Kubica, kurš šajā nedēļas nogalē Austrijā startē pirmajā Eiropas rallija čempionāta posmā un pēc SS8 atrodas 2.vietā. Poļu pilots 2011.gada februārī iekļuva smagā avārijā ar rallija auto un ilgu laiku bija spiests pavadīt medicīnas iestādēs, kur viņu ‘uzraudzīja’ arī mediju pārstāvji.

“Ar mani bija līdzīga situācija un mediji šādos apstākļos var būt visai skarbi,” skaidroja Kubica, komentējos situāciju, kad kāds žurnālists pārģērbās par mācītāju un mēģināja iekļūt Šūmahera palātā. “Medijiem ir jāinformē par ziņām, nevis tās jārada.”

1 KOMENTĀRS