“Ferrari” komanda ir tuvu tam, lai savu jauno 2014.gada modeļa šasiju sagatavotu jau uz pirmajiem ziemas testiem, kas notiks janvāra beigās Heresā.

Spāņu “Marca” un itāļu “Autosprint” raksta, ka “Ferrari” komandas jaunais modelis tiks prezentēts 23., 24. vai 25.janvārī – pāris dienas pirms Heresas testu sākuma.

“Marca” ziņo, ka “Ferrari” jaunais modelis, kura nosaukumu izlems fani īpašā aptaujā, jau šonedēļ tiks nosūtīts uz obligātajiem FIA treicienizturības testiem. Paralēli itāļu komanda jau testē 2014.gada reģenerācijas sistēmas ar 2011.gada šasiju, lai gan pats V6 dzinējs vēl nav sagatavots trases testiem un visdrīzāk arī netiks izmantots testos Heresā. “Marca” uzsver, ka prezentācija notikšot 23.janvārī (ceturtdienā) vai 25.janvārī (sestdienā), kamēr piektdiena ir mazāk ticama, jo tas saistīts ar māņticību, ko ieviesa vēl Enco Ferāri.

Tostarp itāļu slavenais F1 tehnikas speciālists un ilustrators Džordžio Piola ziņo, ka “Ferrari” ir nolēmuši atgriezties pie krietni izplatītākās stūmējstieņa (push-rod) priekšējās balstiekārtas risinājuma. Nevar aizmirst, ka pēdējās divas sezonas “Ferrari” izmantoja visai inovatīvo un krietni mazāk izplatīto vilcējstieņa (pull-rod) balstiekārtas variantu. Par push-rod un pull-rod balstiekārtas atšķirībām varat lasīt ŠEIT.