“Lotus” komanda acīmredzot ir nolēmusi nomainīt savu rezerves pilotu uz 2014.gada sezonu.

Iepriekšējā sezonā “Lotus” rezervists bija itālietis Davide Valseki, kurš 2012.gadā kļuva par GP2 čempionu. Tomēr Valseki neslēpa savas dusmas un aizvainojumu uz komandu, kad vienība savainoto Kimi Raikonenu pagājušās sezonas izskaņā nolēma nomainīt ar pieredzējušo Heiki Kovalainenu nevis viņu.

“Iespējams, man trūkst pieredzes, tomēr kā gan es pie tās varu tikt, ja man netiek dota iespēja?” toreiz komentēja Valeseki.

Foto: WORLD SERIES BY RENAULT
Marko Sorensens

Tagad itāļu prese ziņo, ka “Lotus” par rezervistu plāno nozīmēt citu komandas attīstības pilotu Marko Sorensenu, kurš pērn startēja Formula Renault 3.5 sērijās un ieņēma 7.vietu. 23 gadus vecais dānis, kura menedžeris ir Ēriks Buljē, arī šogad varētu turpināt startus F-Renault, kur pārstāvētu “Tech 1” komandu. Nevar aizmirst, ka septembrī Sorensens Pola Rikāra trasē aizvadīja pirmos testus ar Formula 1 mašīnu un testēja divus gadus vecu “Lotus” formulu. Interesanti, ka Sorensens kopā ar Valseki bija “Renault” komandas (“Lotus” priekštecis) jauno braucēju komandas piloti vēl no 2008.gada sezonas, kad viņu pulkā bija arī Šarls Piks un Romēns Grožāns.