Svētdien Sebastjana Fetela draudzenei Hannai Spraterei piedzimusi meitiņa. Līdz ar to četrkārtējais F1 pasaules čempions kļuvis par tēti.

Dzemdības notikušas Šveicē, kur abi apmetušies uz dzīvi. Tomēr pretēji iepriekš izskanējušai informācijai, Sebastjans un Hanna vēl nav aprecējušies, lai gan plānoja to izdarīt vēl šoziem. Interesanti, ka Fetelam ļoti veiksmīgi ir izdevies ‘slēpt’ savu draudzeni, kura viņam ir vēl kopš skolas laikiem, no preses un fotogrāfiem. Arī par Hannas grūtniecību prese uzzināja tikai decembrī, kad viņa atradās jau astotajā mēnesī. Līdz ar to varam secināt, ka arī Fetela meitas foto presē mēs tik drīz un bieži neredzēsim.

“F1LV

Fetels nomaina personīgo treneri

Foto: Aldis Putniņš
Foto: Aldis Putniņš

Tostarp tiek ziņots, ka Sebastjans Fetels arī nomainījis savu personīgo treneri, lai gan palicis uzticīgs somiem. Vispirms Fetelu trenēja Tomi Parmakoski, kurš nolēma pievērsies sieviešu hokeja komandas trenēšanai Somijā un savā vietā ieteica Heiki Hoivonenu (attelā pa labi), kurš Fetelu trenēja vēl pērn. Pirms jaunās sezonas ar Fetelu strādās cits soms Anti Kontsas, kurš iepriekš strādāja ar “Toro Rosso” pilotiem un Sebastjanu Buemī.

Citā intervijā Fetels arī paskaidroja, kāpēc izvēlējies numuru ‘5’ savai F1 karjerai. Vispirms ar šo numuru vācietis startēja vēl kartinga laikos, kā arī izcīnīja savu pirmo čempiona titulu. Tāpar ar šo numuru daudz ir startējuši un guvuši titulus divi Fetela elki – Naidžels Mansels un Mihaels Šūmahers. Šosezon Fetels kā esošais čempions izmantos numuru ‘1’.

1 KOMENTĀRS

  1. sumainaats jaunais teetis! cereesim uz Seba sniegumu jaundzimushaa atstaas tikpat pozitiivu iespaidu kaa tas notika ar Lieljaani un vinja pirmdzimto.

    bet, Sebam veel ir jaapastraadaa! vajag puiku, kas iet teeva peedaas! manupraat iipashu probleemu nav lai uzshanceetu, jo sieva vinjam superiigi izskatiiga.