Wednesday, October 15, 2025
SākumsF1Arī 'Lotus' publicē pirmo foto ar savu jauno modeli 'E22'

Arī ‘Lotus’ publicē pirmo foto ar savu jauno modeli ‘E22’ [Video]

-

- Advertisement -

Dienā, kad tika paziņots par komandas vadītāja Ērika Buljē aiziešanu no vienības, “Lotus” komanda ir izplatījusi arī pirmo fotoattēlu ar jauno modeli “E22”.

Reizē ar “McLaren” jaunā modeļa prezentāciju arī “Lotus” komanda savā tvitera kontā publicēja datorā radītu attēlu ar savu jauno modeli “E22”. Tādā veidā Enstonas komanda kaut nedaudz centās novērst uzmanību no saviem konkurentiem “McLaren”.

Atšķirībā no līdz šim redzētajiem purngala risinājumiem, “Lotus” ir nolēmuši sašķelt to un vismaz vizuālā ziņā tāds risinājums ir pievilcīgāks par “McLaren” vai “Williams” piemēriem.

Lotus E22 tehniskā analīze

Aldis Putniņš
Aldis Putniņš
F1LV redaktors kopš 1999.gada. TV Play Sports F1, MotoGP, ERC komentētājs un Best4Sport WorldRX komentātājs. Motoru sporta žurnālists laikrakstā DIENA.
- Reklāma -

INDUSTRIJAS ZIŅAS

JAUNĀKĀS ZIŅAS