Ēriks Buljē ir apstiprināts “McLaren” komandas sacīkšu direkotora amatā.

“F1LV

“Ērika apstiprināšana bija svarīga “McLaren Racing” komandas vadošās menedžmenta struktūra reorganizācijas daļa,” teikts komandas paziņojumā, kas tika izplatīts Heresā.

Tāpat “McLaren” apstiprināja, ka plāno nozīmēt jaunu komandas izpilddirektoru, kuram Ēriks Buljē būs pakļauts.

“Esmu apņēmības pilns un ar nepacītību gaidu brīdi, kad varēšu darīt savu darbu “McLaren Racing” un sadarboties ar cietiem komandas vadošajiem cilvēkiem,” paziņoja Ēriks Buljē, kurš iepriekšējos četrus gadus pavadīja “Lotus” komandas vadītāja amatā. “Tā ir jauna menedžmenta struktūra un mēs visi centīsimies, lai tā nes panākumus. Vēlos izmanto gadījumu un apliecināt “McLaren” komandas darbiniekiem, ka esmu apņēmies būt tik pat kaislīgs un apņēmīgs cīnītājs par uzvaru, kā pati “McLaren” komanda jau daudzu gadu garumā.”

Pagaidām “McLaren” komanda nav ziņojusi par Martina Vitmārša tālāko liktenti. Neoficiāla informācija liecina, ka viņam izteikts piedāvājums pāriet uz “Lotus” un ieņemt Buljē atbrīvoto vietu.

1 KOMENTĀRS

  1. es Mclaren vadītāja amatā labāk gribētu redzēt Buljē, nekā Vitmāršu, tomēr, kautkas liek domāt, ka maki ir izteikti britiš ortodoksāla komanda, līdz ar to Erika karjeras iespējas varētu būt ierobežotas.