Ross Brauns ir paziņojis, ka viņa došanās atpūtā nav īslaicīgs pārtraukums, bet šoreiz brits ir pametis Formulu 1 uz visiem laikiem.

“F1LV

2013.gada izskaņā Brauns aizgāja no “Mercedes” komandas vadītāja amata, tomēr kopš tā laika tika baumots par iespējamo atgriešanos “McLaren” sastāvā Martina Vitmārša vietā. Tomēr pēc makšķerēšanas sacensībās Aberdīnšīrā Skotijā Brauns paziņoja, ka Formula 1 laiki ir aiz muguras.

“Kad viņi (sacensību organizatori) mani ielūdza, viņi nenojauta, ka klāt būs arī Pasaules prese, lai uzzinātu vai plānoju atgrieties F1 vai nē,” paziņoja Brauns intervijā “Daily Telegraph”. “Šis Formulā 1 ir saspringtākais posms sezonā, bet es esmu devies atpūtā pie upes. Ja prese saskaitītu divi ar divi, tad saprastu, ka es pilnīgi noteikti esmu devies pensijā. Tagad es gadu izbaudīšu makšķerēšanu un tad jau redzēs, ko dzīve liks priekšā.”

Nevar aizmirst, ka Ross Brauns arī iepriekš ņēma atvaļinājumu no Formula 1 čempionāta, kad 2006.gadā pameta “Ferrari” komandu. Savukārt 2008.gadā viņš atgriezās ar “Honda” vienību, bet jau 2009.gadā izcīnīja titulu savas “Brawn GP” komandas sastāvā.