Šobrīd ir pagājušas divas nedēļas, kopš ārsti ir sākuši Mihaela Šūmahera ‘modināšanas’ procedūru, tomēr pagaidām septiņkārtējais pasaules čempions joprojām atrodas komā.

“F1LV

Vācu “Bild-Zeitung” ziņo, ka kopš ārsti ir samazinājuši anestēzijas līdzekļu devu, Šūmaheram ir bijušas refleksu izpausmes un nelielas muskuļu raustīšanās, tomēr pagaidām viņš nereaģē uz apzinātiem stimuliem.

Tostarp “Bild” raksta, ka viņa sieva Korīna, kas ik dienu pavada pie Mihaela Šūmahera gultas, pēc ārstu padoma turpina runāt ar 45 gadu veco Formula 1 leģendu. Ārsti apgavo, ka tas varētu sekmēt viņa pamošanos.

Ross Brauns, kurš nesen paziņoja par savu aiziešanu no aktīvās darbības Formulā 1, arī ir apmeklējis Šūmaheru Grenobles slimnīcā. Savulaik abi kopā strādāja “Benetton” un “Ferrari” komandās. Brauna apmeklējums gandrīz palicis nemanīts dežurējošai presei, jo viņš ieradies pa darbinieku ieeju.

Paralēli ir noslēgusies arī Francijas varas iestāžu izmeklēšana šī slēpošanas incidenta sakarā un drīzumā tikšot paziņoti rezultāti. “Bild” raksta, ka lieta visdrīzāk tiks slēgta un vainīgo nebūs.

1 KOMENTĀRS

  1. nu dievamžēl nekādu kaut cik ticamu ziņu tai Bild materiālā nav. Vairāk izskatās pēc rakstīšanas tikai vietas aizpildīšanas pēc.

    Kā raksta savā blogā ex-FIA dakteris Hartsteins, visnotaļ būtisks pašlaik ir jautājums, vai Mihaēls elpo tagad pats, jeb nē. Un ka ziņu iztrūkums no Grenobles, jo vairāk laika paiet, jo sāk izskatīties sliktāk.

    Having said that, ceru un novēlu, ka izķepurosies Mihaēls no šitā.