“Williams” komanda pirms gaidāmās F1 sezonas esot tikusi pie vairākiem ietekmīgiem sponsoriem un oficiālo paziņojumu par to sniegs jau nākošnedēļ, ziņo prese.

Atsaucoties uz kādu uzticamu avotu Brazīlijā, portāls “f1today.net” ziņo, ka “Williams” sponsori 2014. gadā būs naftas kompānija “Petrobras” un banka “Banco do Brasil”. Nav noslēpums, ka “Petrobras” ir viens no Felipes Masas sponsoriem, līdz ar to šim darījumam ir tiešākais sakars ar šī pilota ienākšanu komandā.

Tiek ziņots, ka paziņojums par “Williams” sadarbību ar “Petrobras” tiks sniegts 18. februārī šīs kompānijas galvenajā mītnē Riodežaneiro.

Tikmēr sadarbība ar “Banco do Brasil” tiks īstenota pateicoties brazīliešu pilotam Felipem Nasram, kurš gatavojas kļūt par “Williams” F1 komandas testpilotu.

Tikmēr jau kādu laiku klīst baumas, ka “Williams” titulsponsors 2014. gada F1 sezonā būs leģendārais brends “Martini”. Savulaik “Martini” jau atbalstīja vadošās Formula 1, WRC un Lemānas komandas, taču kādu laiku autosportā ar tādu vērienu nav iesaistījies.

“Williams” komandā šogad brauks bijušais “Ferrari” pilots Felipe Masa, kā arī Valterī Botass. Tāpat šogad komanda nomainījusi motoru piegādātāju un turpmāk “Renault” vietā izmantos “Mercedes” izstrādātos dzinējus.

1 KOMENTĀRS

  1. super! preiks par Williams. Martini kraasas vinjiem piestaavees.

    ir skaidri redzams ka komanda peec ilgaakas stagnaacijas saak iet uz augshu. piesaistiiti jauni sponsori un labaaki tehniskie darbinieki. man tik domaat,… vai tik pie shii visa nav ‘vainiiga’ Kleera Williamsa? no malas skatoties liekas ka vecajam Frenkam jau sen kaa beigusies energjija.