Somijas autosporta leģenda Mika Hakinens ir pārliecināts, ka Kimi Raikonens šogad spēs sakaut savu jauno “Ferrari” komandas biedru Fernando Alonso.

Lai gan tieši Raikonens ir pēdējais, kurš “Ferrari” sastāvā kļuvis par F1 čempionu, daudzi uzskata, ka pēc atgriešanās šajā komandā viņš nespēs būt tikpat ātrs kā Alonso, kurš “Scuderia” brauc kopš 2010. gada, taču šajā laikā vēl nav guvis nevienu titulu.

“F1LV

“Domāju, ka Kimi pilotēšanas stils ir perfekti piemērots šīm turbo mašīnām,” spāņu izdevums “Marca” citē 1998. un 1999. gada F1 čempionu Hakinenu. “Alonso brauc pārāk agresīvi, tāpēc domāju, ka Kimi viņu pārspēs.”

Arī “Ferrari” komandas vadītājs Stefano Domenikali uzskata, ka Raikonens pēdējo gadu laikā kļuvis vēl daudz spēcīgāks nekā bija agrāk.

“Kimi ir ārkārtīgi motivēts un viņam ir pieredze, kas jādara tādās grūtās sezonās kāda izvērtīsies nākošā,” intervijā itāļu laikrakstam “Gazzetta dello Sport” atzīst Domenikali. “Viņš zina, kā tikt galā ar spiedienu, ko rada braukšana “Ferrari” un braukšana līdzās tādam pilotam kā Alonso. Viņš apzinās, ka mēs vienmēr esam uzmanības centrā un finišs otrajā vietā mums ir traģēdija.”

Domenikali arī atzīst, ka kopš 2009. gada beigām, kad Raikonens pameta “Ferrari” komandu, viņš ir kļuvis nobriedušāks, vairāk izprot nianses un spēj strādāk ciešāk kopā ar komandu. Tāpat Raikonens daudz biežāk atrodas Maranello esošajā “Ferrari” bāzē, kur šobrīd ierodas gandrīz katru nedēļu pat starpsezonā.

1 KOMENTĀRS

   • man neviena komanda nebesii un pa nevienu no komandaam es nefanoju. prieksh manis formulaa ir piloti, kuriem juuti liidzaa, un kuri vienkaarshi kretinee.

   • galvenais tas ka tevi kretinee.TAS IR PATS GALVENAIS! Mana skatijumaa visi piloti ir apveltiiti ar talantu un savu sapni piepildiijushi ar to ka guva chempiona titulu:) tas ka tevi kautkas kretine,nav mana vaina.

   • protams ka visi chempioni ir talantiigi. vaitad es kaadreiz to noliedzis?

    bet ir dazhs labs uber-uzachains chempions ar kuru kopaa labaak ir neiet izluukos. toreiz, kad pa punktiem noliku taas vinja shmuces, tu tik saaki staastiit cik kruta vinjsh brauc un ko tik nav izspiedis.

    tev ir ALO taurinji veederaa, vai sarkanaas brilles. sauc kaa gribi. un tas ir veel GALVENAAK nekaa mana uztvere par kretiineenu.