Felipes Masa bijušais sacīkšu inženieris Robs Smedlijs ir oficiāli pievienojies “Williams” komandai, kur viņš ieņems jaunu amatu un vadīs mašīnas attīstības nodaļu.

“Williams” komanda apstiprināja, ka Smedlijs papildinās viņu trases vienības sastāvu, kā arī palīdzēs darbos fabrikā. Nevar aizmirst, ka vēl pagājušās sezonas izskaņā “Williams” komandai pievienojās arī Felipe Masa, tomēr Smedlijs nebūs viņa sacīkšu inženieris.

Foto: Aldis Putniņš
Foto: Aldis Putniņš

Tiek ziņots, ka joma, kur Robs Smedlijs darbosies visvairāk ir saistīta ar fabrikas un trases vienības savstarpējo mijiedarbības un operatīvās sadarbības uzlabošanu. Vēl pērn “Williams” pievienojās tehniskais speciālists Pats Simonds, ar kuru komanda saista lielas cerības.

Paralēli Smedlija ienāšanai, “Williams” apstiprināja arī Ričarda Lokvuda nolīgšanu no “Marussia” komandas, kur brits strādāja kā riepu un stratēģijas inženieris. Savukārt Grūvas komandā Lokvuds būs stratēģijas nodaļas vadītājs, kur sadarbosies ar Randīpu Sighu.

Nevar nepamanīt “Williams” pēdējā laika kustību darbinieku tirgū un aktīvo jaunu kadru nolīgšanas stratēģiju. Vēl iepriekš “Williams” pievienojās Rod Nelsons (testu nodaļas vadītājs) in Jakobs Andresens (inženierijas nodaļas vadītājs).

Tāpat komanda ir apstiprinājusi arī abu pilotu sacīkšu inženierus. 2013.gada pastora Maldonādo sacīkšu inženieris Endrjū Mērdoks strādās ar Felipi Masu, kamēr Džonatans Īdolss turpinās strādāt ar Valteri Botasu. Jāpiebilst, ka “Williams” bijušais galvenais sacīkšu inženieris un augstu vērtētais Hevi Puholars ir pievienojies “Toro Rosso”, kur strādās ar Žanu Ēriku Verņē.

1 KOMENTĀRS