Pēc “Italiaracing” ziņām, igaunis Kevins Korjuss ir tuvu, lai noslēgtu līgumu ar ART komandu par startu “Blancpain Endurance Championship” sērijās, kur šogad varētu startēt arī Konstantīns Calko.

Pērn Korjuss ļoti veiksmīgi debitēja GP3 čempionātā, kur līdz pat pēdējam posmam cīnījās par čempiona titulu, tomēr galarezultātā ciešā konkurencē un pēc neveiksmīga pēdējā posma palika 7.vietā (no 4.vietas atpaliekot vien par 9 punktiem). Starpsezonā tika meklēti varianti, lai turpinātu startus formulu sērijās, tomēr tam ir nepieciešams nopietns finansiāls atbalsts.

Foto: Kevin Korjus
Foto: Kevin Korjus (Instagram)

Tostarp iespējamā vienošanās ar ART komandu paver Korjusam iespēju startēt profesionālā komandā, kas ir pārstāvēta arī GP2, GP3 un Formula Renault (Korjuss ir 2010.gada Formula-Renault 2.0 čempions) čempionātos. Nevar aizmirst, ka ART īpašnieks ir Žana Toda dēls Nikolā Tods un šie kontakti noteikti noderēs Korjusa tālākajā karjeras attīstībā.

Šobrīd Kevina Korjusa vārds jau ir atrodams Eiropas Le Mans Series (ELMS) pilotu sarakstā (GTC klasē) – ART sastāvā igaunis startēs ar numuru 99 un pilotēs “McLaren MP4-12C GT3”, kuru jau izmēģināja Eštorilas trasē februāra beigās. Savukārt “Blancpain Endurance Championship” sākas 13.aprīlī Moncas trasē, Itālijā.