Rons Deniss ir paziņojis, ka “McLaren” komanda jau šajā sezonā būs spējīga atkal izcīnīt uzvaras.

“McLaren Group” vadītājs Rons Deniss ir atgriezies “McLaren” komandas vadībā un pēc Matina Vitmārša nomaiņas plāno veikt izmaiņas vadošajā administrācijā. Daļu Vitmārša pienākumu jau ir uzņēmies no “Lotus” pārnākušais Ēriks Buljē un Džonatans Nīls, bet pats Deniss biežāk būs redzams Grand Prix posmos, lai arī ieņems tur ‘novērotāja’ lomu. Tostarp par komandas panākumiem šajā sezonā Denisam nav lielu šaubu.

“Mums ir jāatgūst konkurētspēja pēc iespējas ātrāk un mēs to izdarīsim agrāk nekā daudzi spēj iedomāties,” Deniss paziņoja žurnālistiem veltītā pasākumā Vokingas bāzē. “Es ticu, ka šogad mēs izcīnīsim uzvaras. Cik tieši un kad tieši, to es pagaidām nezinu. Kompānija nebija labā formā un es viņiem skaidri pateicu, – ja viņi spēs būt tik motivēti, kā esmu es, tad mēs noteiki uzvarēsim. Ja viņi to nespēs, tad viņi vairs nebūs kompānijas sastāvā. Darbinieki bija apjukuši un zaudējuši fokusu. Taču tagad cilvēki šajā kompānijā domās un strādās tikai Formula 1 virzienā – viņiem nebūs citu projektu.”

Tāpat Deniss apliecināja, ka “McLaren” komanda sezonu iesāks bez titulsponsora, tomēr tas varētu parādīties jau pēc “pāris posmiem uz pāris posmiem”.

“Mēs risinām pārrunas ar vairākām kompānijām un esmu drošs, ka agrāk vai vēlāk vienošanās tiks panākta,” paziņoja Deniss, kurš atklāja, noraidījis vairākus īstermiņa un mazākas vērtības piedāvājumus. “Es atsakos pieņemt, ka gads bez goda pjedestāliem ir strauji samazinājis kompānijas vērtību sponsoru acīs. Kompānija ir tā pati, kas izcīnīja uzvaras iepriekš un darīs to atkal.”

Runājot par jauno pilotu sastāvu, Rons Deniss atklāja, ka debitanta Kevina Magnusena nolīgšanas pamatā bijusi informācija no sacīkšu inženieriem, kas slavējuši jauno dāni. Savukārt par Batonu komandai nav bijušas šaubas un arī Deniss atzina, ka brits, viņa sniegums, inteliģence un talants labi saskan ar komandas tradīcijām un Batons labi iederas starp izcilākajiem “McLaren” pilotiem.

Nobeigumā Rons Deniss atzina, ka nedomā mesties Formula 1 politiskajās cīņās. Iepriekš savā karjerā Deniss jau “ir devis savu pienesumu Formula 1 kopīgā izaugsmē” un pagaidām koncentrēsies uz komandas iekšējām lietām.

1 KOMENTĀRS

    • ha, pat Oxfordas skolotie filoloģijas gudrinieki nevar izfigurēt ko viš īsti paziņo. Rons ir izcils tajā ziņā, vot ja viš būtu advokāts vai deputāts, tad visas ģēlas izkruķītu jo tādos augstos toņos priekšdeklamētais daļai apniktu, daļa neko tāpat īsti nesaprastu, tā ka viņš izietu kā dižākais prātnieks, tipa Lielais Lunārs no ”Ceļojuma uz Mēness”

  1. P.S. tomēr viņa – Rona sacītais, neskatoties uz ezotērisko stilu, vienmēr izklausās gudrs un svarīgs, kamēr, piemēram Ērix Buljē smaidīdams vītero, bet runā kā ir, Torger Christian Wolff kā jau ģermānis, īss, ciets un konkrēts, bet Christian Edward Johnston Horner OBE var stundām silti smaidīdams vāvuļot un neko nepatiekt. Nu Luca Cordero di Montezemolo kā jau itālis, karstasinīgs un vispārīgs. īstenībā raiba un interesanta kompānija tie Team Principāļi tur novākušies.