“Ferrari” vēl neesot atklājuši pilnu sava 2014.gada modeļa potenciālu. Tikmēr “Red Bull” varētu šogad ļoti laicīgi jau sākt būvēt 2015.gada modeli.

“Ferrari” slēpj spēkus

Somijas televīzijas eksperts un bijušais “Ferrari” pilots Mika Salo uzskata, ka Maranello komanda testos neatklāja pilnībā savas kārtis. Eksperti “Ferrari” komandu šobrīd rangā ir ierindojuši krietni aiz “Mercedes” vienības un pat aiz “Williams” komandas.

“”Ferrari” spējas testos bija visai nomaskētas,” paziņoja 47 gadus vecais Salo. “Kad papētām sektoru laikus no testiem, var redzēt, ka daži ir izcili, bet tad seko nožēlojami rezultāti. Tas liecina, ka viņi slēpj savu patieso spēku un neviens patiesībā nezina, kur rangā atrodas “Ferrari”.”

“Red Bull” pārmetīsies uz 2015.gadu?

Pasaules čempioni “Red Bull” jau pāris mēnešu laikā varētu pieņemt lēmumus par resursu pārmešanu uz 2015.gada modeļa attīstību, uzskata F1 bijušais pilots Jarno Trulli.

“”Red Bull” ir pieļāvuši fundamentālas kļūdas ar mašīnas dizainu, taču ar to var sadzīvot,” skaidroja Trulli intervijā itāļu “Il Giornale”. “Ja tuvāko pāris mēnešu laikā viņi nenoķers līderus, tad varētu pilnībā pārmest resursus uz gatavošanos nākamai sezonai un izmantot sacīkšu nedēļas nogales kā testus.”

Nevar aimirst, ka darbs pie nākamā gada modeļiem vadošajām komandām sākas jau tuvāko mēnešu laikā. Arī Adrians Ņūvijs atzina, ka “Red Bull” pērn nokavēja ar pārslēgšanos uz 2014.gada projektu.

1 KOMENTĀRS

  1. Viss plūst un mainās, bet vēsture zināmā mērā atkārtojās.. Var vilkt paralēles ar Ferrari situāciju 2005.gadā.. Daudzkārtēji čempioni, bet nepievērsa tādu uzmanību riepu testēšanai pirms sezonas, kaut zināja, ka noteikumi mainās, un rezultātā faktiski bija uzreiz jādomā par 2006.gadu…
    Neprognozējamība ir tā, kas F1 padara aizraujošāku 🙂