“Munnich Motorsport” komanda gaidāmajā WTCC čempionātā startēs ar diviem “Chevrolet Cruze” modeļiem, kurus pilotēs komandas vadītājs Renē Mjunihs un bijušais Grand Prix pilots Džanni Morbidelli. “Chevrolet Cruze” mašīnas gatavo specializētā kompānija RLM, kas iepriekš pārstāvēja “Chevrolet” WTCC čempionātā, un modeļi atbilst jaunajiem 2014.gada TC1 noteikumiem. Nevar aizmirst, ka Morbidelli tā ir atgriešanās WTCC, kur viņš startēja pirms astoņiem gadiem, toreiz “Alfa Romeo” sastāvā.

Foto: Red Bull

Jaunais beļģis Tjerī Noivils iepriekšējās nedēļas nogalē Meksikas rallijā atnesa “Hyundai” komandai pirmo goda pjedestālu kopš kompānijas atgriešanās Pasaules rallija čempionātā. Noivils finišēja trešais aiz abiem “Volkswagen” komandas pilotiem Sebastiana Ožjē un Jari Mati Latvalas. Kā izrādās, jau pēc pēdējā ātrumposma finiša beļģu pilota “Hyundai i20” mašīnai atklājās problēma ar radiatoru, tomēr Noivils spēja saaudzējošā režīmā tikt līdz oficiālajam finišam servisa parkā Leonas pilsētā, kas ļāva nosargāt pirmo goda pjedestālu šajā sezonā.

Foto: GP2

Šodien (otrdien) Yas Marina trasē Abu Dabi sākās pirmie oficiālie 2014.gada sezonas GP2 sēriju testi, kuros piedalījās 26 piloti. Rīta pusē ātrāko apļa laiku uzrādīja Rio Harjanto no “EQ8 Caterham Racing”, kuram sekoja komandas biedrs Aleksandrs Rosi, bet trešais bija Džoilons Palmers no DAMS vienības. Palmers uzrādīja labāko rezultātu pēcpusdienā, kad vairums pilotu uzlaboja savus rezultātus. Aiz Palmera palika Mičs Evanss no “RT RUSSIAN TIME”, bet trešais bija otrs DAMS pilots Stefans Rikelmi. Testi Yas Marina trasē turpināsies līdz ceturtdienai.