“Mercedes” šobrīd ir vadošā komanda Formula 1 čempionātā, tomēr vienības vadītājs Toto Volfs ir atzinis, ka “Williams” komandai bija visas iespējas finišēt uz goda pjedestāla un sastādīt konkurenci “Mercedes”.

Lai gan Felipe Masa izstājās jau pirmajā līkumā, Valteri Botass bija viens no pamanāmākajiem pilotiem Austrālijas GP izcīņas laikā – soms regulāri veica apdzīšanas manevrus un galarezultātā pēc kļūdas un lieka boksa apmeklējuma finišēja piektajā vietā.

“Es domāju, ja analizējam Valteri tempu pirms viņa negadījuma ar sienu, viņam bija visas iespējas kāpt uz goda pjedestāla,” paziņoja Volfs, kurš iepriekš bija somu pilota menedžeris. “Pēc sadursmes ar nožogojumu formulas stūres iekārta bija cietusi un neskatoties uz to viņš joprojām bija ļoti ātrs. Pie labākas kvalifikācijas un bez šīm problēmām, viņš noteikti kāptu uz goda pjedestāla.”

Arī pats Botass vainoja savu kļūdu Austrālijas GP izcīņā, kas viņam liedza no 15.vietas startā kāpt uz goda pjedestāla.

“Esmu ļoti nikns uz sevi par šo kļūdu,” paziņoja soms, kura karjeru tagad pieskata Mika Hakinens un Didjē Kotons. “Man no tās ir jāmācās un noteikti centīšos ko tādu vairs neatkārtot. Es centos braukt uz spēju robežām, jo redzēju, ka sacīkste var izvērsties mums ļoti labvēlīgi. Izrādās, ka es nedaudz pārcentos. Tobrīd biju ļoti tuvu Alonso un man izslīdēja mašīnas aizmugure, kas aizķēra sienu. Man par laimi, es varēju turpināt un vēlāk pat atgūt zaudētās pozīcijas.”

“Ja mums būtu veiksmīgāka kvalifikācija un sacīkste bez kļūdām, tad es noteikti cīnītos par goda pjedestālu,” Volfa viedokli atkārtoja arī pats Botass, kuram tas bija labākais panākums īsajā Formula 1 pilota karjerā.