Felipe Masa pēc sacīkstes Malaizijā, kur viņš nepakļāvās komandas pavēlēm, atzina, ka viņam bijusi taisnība nepalaižot sev garām Valteri Botasu.

Sacīkstes pēdējā nogrieznī Felipe Masa, kurš tobrīd atradās septītajā vietā, saņēma radio ziņu no komandas: “Botass ir ātrāks par tevi, neaizturi viņu!” Bet vēl pēc brīža, Masa pa radio sadzirdēja: “Botasam ir svaigākas riepas, palaid viņu garām!”

Tomēr brazīlietis uz radio ziņām neatbildēja un turpināja braukt savā tempā aiz Džensona Batona, kamēr “Williams” komanda uzskatīja, ka Botasam, tiekot garām Masam, bija lielākas izredzes apdzīt Batonu un pacelties vēl vienu vietu augstāk. Taču Masa nepiekrīt šādam viedoklim un uzskata, ka rezultāts nebūtu mainījies.

“Tos, ko es izdarīju, bija pareizs lēmums,” paziņoja Masa. “Es cenšos darīt visu labāko komandas labā. Esmu drošs, ka rezultāts nebūtu mainījies, pat je es viņu palaistu garām. Komanda mani 100% respektē un viņi to nodemonstrēja arī pēc sacīkstes, tā kā starp mums nav nekādu problēmu.”

Tostarp Valteri Botass, kurš jau sacīkstes sākumā nevarēja sadalīt pozīciju ar savu komandas biedru, nevēlējās iesaistīties diskusijā par šo incidentu pirms nebūs to izrunājis komandas iekšienē.

1 KOMENTĀRS

  1. Toties bija interesanti veerot,kura formula ir taupigaaka uz degvielu:) un izradijaas ka taupigaakie bija williams. bet vairaak degvielu eeda red bull. hamiltonam ari bija taupiigums iesleegts:)

  2. Massa tak zin, kas ir komandas pavēles, tik daudz ir sakniedējis Mišuļam(lai nu veseļojās, vecais vells), loģiski, ka negribēja piekāpties Valterri… Bet tur nebija liels tolks, Valtteri nemaz nebija tajā tempā, lai JB uzreiz panāktu.