FIA piektdien paziņoja, ka ir apstiprinājusi divpadsmito komandu, kas startēs 2015.gada sezonā Formula 1 čempionātā. Tā ir “Haas Racing” vienība.

Jaunās komandas vadītājs būs NASCAR vienības līdzīpašnieks Džīns Hāss un par viņa komandas kandidatūru atzīstami izteicās arī Bernijs Eklstons, bet oficiāli tā tika apstiprināta piektdien Motoru Sporta Padomes sēdē, kas notika Marokā, kur risinās pirmais šīs sezonas WTCC čempionāta posms.

Tostarp FIA paziņojumā teikts, ka “federācija turpina izvērtēt arī “Forza Rossa” komandas pieteikumu”. Arī šīs vienības, aiz kuras stāv bijušais “Spyker” un “Midland” komandas vadītājs Kolins Kolless, atbilst visiem standartiem un galējais lēmums tiks pieņemts konsultējoties ar Berniju Eklstonu.

Ja abu komandu pieteikumi galarezultātā tiks apstiprināti jau uz 2015.gada sezonu, tad nākamgad uz starta izies 26 mašīnas, kas būs unikāls notikums – pirmo reizi pēdējos 20 gados.

1 KOMENTĀRS

  1. Nu vot laba vēsts. Cerams ka Džīns neieraus tādā tūtā kā USF1 ar žurnālistiem vadībā, Džīns savu piķi godam nopelnījis ar SAVA http://en.wikipedia.org/wiki/Gene_Haas darba/iztēles rezultātu, tā ka domājams arī zin ko tas parasīs iesākt, noturēties, un tad jau redzēs. Apsveicami!. Vēl tagad atliek gaidīt vai Kollesam green light tiks dots vai nezināmajam X – bazars gāja par 2 jaunām komandām. Vien – drusku baža par partneriem un kadriem ko Džīns tā kā lika priekšā – Ferrari motoriem un to ex Zakspeed dizaineri Brunneru vai kā tur…