Vairāki Formula 1 piloti, kas nav saņēmuši savas algas ir parakstījuši dokumentu par plāniem pieteikt streiku, ja situācija netiks atrisināta. Viens no apbižotajiem ir Kimi Raikonens, kurš joprojām nav saņēmis visu algu no “Lotus” komandas un viņa menedžeris Stīvs Robertsons ir redzēts paddokā strīdamies ar “Lotus” komandas izpilddirektoru Federiko Gastaldi. Vācu “Sport Bild” ziņo, ka arī Romēns Grožāns, Niko Hilkenbergs, Adrians Zutils un Kamui Kobajaši vēl gaida savu algu izmaksu. Pilotu asociācijas tikšanās laikā esot ticis parakstīts dokuments par streiku, ja situācija netiks atrisināta. Parakstu nav uzlikuši Kimi Riakonens, kas nav asociācijas sastāvā, un Luiss Hamiltons.

Sergeja Sirotkina nākotne Formulā 1 ir apdraudēta dēļ finansu situācijas Krievijā, kas iestājusies pēc notikumiem Ukrainā. Sirotkina karjeru finansiāli atbalsta SMP banka, kuras īpašnieks Boriss Rotenbergs ir tuvs prezidenta Vladimira Putina draugs un līdz ar to arī nokļuvis ‘melnajā sarakstā’ starp tiem, pret kuriem tiek piemērotas ekonomiskās sankcijas. “SMP Racing”, kas ir bankas izveidota nodaļa jauno sacīkšu braucēju atbalstam, jau saskārusies ar grūtībām, jo tās konti ir iesaldēti. “Mēs lūdzam Eiropu un ASV ieklausīties saprāta balsī un neierobežot Krievijas sportistu līdzdalību starptautiskās sacensībās,” teikts SMP paziņojumā.

“F1LV

“Red Bull” un “McLaren” komandas ir uzsākušas tiesvedību par aerodinamikas speciālista Dena Falovza nolīgšanu. Jau tika ziņots, ka aerodinamikas speciālists Pīters Prodromu nolēma pamest “Red Bull” un pievienoties “McLaren”, kas šajā darījumā spēja pārliecināt arī Prodromu asistentu Falovzu sekot sava priekšnieka piemēram. Tomēr “Red Bull” komanda vēlāk piedāvāja Falovzam palikt vienībā, ieņemt augstāku amatu un saņemt lielāku algu. Tagad lieta nonākusi līdz tiesai, jo Falovzs jau esot parakstījis zināmus nodomu protokolus ar “McLaren”, kamēr “Red Bull” uzskata, ka viņš jorpojām ir komandas darbinieks.