Melburna ir parakstījusi jaunu līgumu, kas nodrošina Austrālijas GP palikšanu pilsētā līdz pat 2020.gadam. Organizatori izplatīja paziņojumu par jaunu līgumu no 2016. līdz 2020.gadam, kas pēc ļoti garām sarunām ir noslēgts ar Berniju Eklstonu. Turklāt Melburna saglabās savu sezonas atklāšanas posma statusu un nākamajā gadā tas varētu būs 15.marts. Tomēr iepriekš apspriestā ideja par nakts posmu Melburnā netiks realizēta. Nevar aizmirst, ka Albertparka trase atrodas F1 kalendārā jau kopš 1996.gada, kad tā aizstāja Adelaidu. Šī gada kalendārā tikai Barselonas, Monako, Silverstonas, Hungaroringa, Spa, Moncas un Interlagosas trasēm ir garāks nepārtraukts posms, kopš tās atrodas F1 kalendārā.

Toto Volfs savas vasaras brīvdienas ir sācis slimnīcā, ziņo vācu “Bild am Sonntag”. Jau tika ziņots, ka pirms Ungārijas GP “Mercedes” komandas darbinieki devās riteņbraukšanas pasākumā, lai stiprinātu komandas garu un tajā notika incidents, kā rezultātā vairāki vadošie darbinieki guva traumas. 42 gadus vecajam Volfam tika konstatēts labās rokas lūzums un bija nepieciešama operācija pirms došanās uz Ungāriju, tomēr jau pēc sacīkstes Hungaroringā Volfs bija spiests atcelt savu došanos uz Londonu, kur bija paredzēts tikties visiem vadošo komandu F1 bosiem, jo trauma lika par sevi manīt un bija uztūkusi. Galarezultātā tika atcelta arī tikšanās, kuras laikā bija plānots runāt par iepsējām uzlabot F1 šovu.

Williams” komanda savu konkurētspējas kritumu Ungārijā ir nosaukusi par ‘anomāliju’. Pēdējos posmos “Williams” regulāri bija otrā ātrākā mašīna, tomēr Ungārijā tā zaudēja ne tikai “Mercedes”, bet arī “Ferrari” un “Red Bull”. Tādejādi komanda zaudēja iepriekšējā posmā Vācijā izcīnīto trešo vietu Konstuktoru kausā. Tikmāer komandas tehniskais šefs Robs Smedlijs atzina, ka “Williams” mērķis ir otrā vieta Konstuktoru kausa izcīņā un tas joprojām ir sasniedzams. Savukārt Hungaroringa trase vienkārši nav piemērota FW36 modelim un piloti pat demonstrējuši labāku sniegumu nekā gaidīts. Jau Spa trasē augusta beigās “Williams” atkal cīnīsies par goda pjedestālu, apsolīja Smedlijs.