MotoGP Lielbritānijas GP noslēdzās ar Marka Markesa uzvaru, kura viņam bija vienpadsmitā uzvara sezonā. Cīnoties ar Markesu otrajā vietā finišēja Horhe Lorenco. uz pjedestāla šiem abiem braucējiem pievienojās Valentīno Rosi.

Lorenco startā izvirzījās vadībā, un sāka krāt pārsvaru pār sekotājiem, bet Markess turējās līdzi, un sāka cīnīties ar savu konkurentu. Uz beigām Markess jau tika garām Lorenco, taču pieļāva kļūdas un braucēji atkal apmainījās pozīcijām. Trīs apļus pirms sacīkstes beigām  Markess līkumā pirms ‘Natioanl Straight’ taisnes ielieca iekšmalā kur vietas bija ļoti mazs, līdz ar to Lorenco nācās pacelt motociklu un Markess kļuva par līderi. Arī līdz finišam Markess bija ātrāks un finišēja 0,732 sekundes priekšā Lorenco.

Markess kļuva par pirmo braucēju, kurš vienā sezonā ir izcīnījis vienpadsmit uzvaras, kopš 2005. gadā to izdarīja Valentīno Rosi. Kamēr Lorenco kļuva par piekto braucēju, kas galvenajā klasē izcīnījis 80 pjedestālus.

Par trešo vietu cīnījās Lorenco komandas biedrs, Rosi, otrs “Repsol Honda” pārstāvis Danijs Pedrosa, un ar “Ducati” rūpnīcas komandas motociklu braucošais Andrea Doviciozo. Lābākais no viņiem izrādījās Rosi, kurš priekšā Pedrosam finišēja tikai 0,175 sekundes, bet Doviciozo no Rosi atpalika par 0,544 sekundēm.

Šīs sezonas debitants Pols Espargaro izcīnīja sesto vietu, Stefans Bradls palika septītais, Andrea Janone astotais. Vecākais no brāļiem Espargaro, Alekss palika devītajā vietā, un jau atkal bija labākais no ‘open’ klases braucējiem, bet desmitnieku noslēdza mājinieks, un otrs šīs sezonas debitants Skots Redings.

Kels Kračlovs bija otrais labākais Lielbritānijas pārstāvis, viņš finišēja divpadsmitajā vietā, bet Bredlijs Smits piedzīvoja tehniskas problēmas un palika 22. vietā.

Moto2 klasē uzvarēja Esteve Rabats, bet Moto3 pirmo uzvaru sezonā izcīnīja Alekss Rins.

MotoGP čempionāta nākamais posms gaidāms pēc divām nedēļām Misano trasē Itālijā, kur tiks aizvadīts Sanmarīno GP.