“Honda” kompānija ir paziņojusi, ka ir atvērta sadarbībai ar klientu komandām jau no 2016.gada sezonas, kamēr “McLaren” vienība baudīs ekskluzīvās “Honda” dzinēju piegādes tikai uz vienu sezonu – 2015.gadu.

2015.gadā mums nav plānu apgādāt citu vienību, izņemot “McLaren”,” paziņoja kompānijas motoru sporta šefs Jasuhisa Arai. “2016.gadā, ja būs interese no partneriem vai komandām par dzinēju piegādēm, tad mēs izvērtēsim situāciju. Taču pat 2016.gadā “McLaren” būs mūsu galvenais partneris Formulā 1. Mūsu galvenais mērķis ir uzvarēt un mēs nemeklējam investīciju atgriešanas iespējas, piedāvājot mūsu motorus citām komandām. Drīzāk tas ir vērsts uz lielāku informācijas un datu apjomu, kas ļaus sasniegt mūsu mērķi. Taču ar uzvarām investīciju atgūšana nāk automātiski.”

“F1LV

Arai arī uzsvēra, ka “Honda” V6 motora attīstības plāns tiek realizēts bez aizķeršanās un sākotnējais mērķis uzreiz cīnīties par uzvarām nav mainījies.

“Mūsu mērķis ir pacelt mūsu kompānijas atpazīstamību un uzticību tai,” paziņoja Arai. “Es stingri ticu, ka mēs spēsim jau nākamajā sezonā izcīnīt uzvaras.”

Pastāvēja iespēja, ka “McLaren” komanda “Honda” dzinēju pirmo reizi varētu izmantot jau pēc sezonas testos Abu Dabi trasē, tomēr Arai uzsvēra, ka būs jāpagaida līdz pirmajiem ziemas testiem Heresā februāra sākumā.

1 KOMENTĀRS