Sauber F1 komanda paziņojusi, ka krievu braucējam Sergejam Sirotkinam tiks dota iespēja sevi pierādīt piektdienas testos pirms Krievijas Grand Prix izcīņas Sočos. Šī ir pirmā reize, kad krievu braucējs sēdīsies pie F1 mašīnas stūres sacīkšu nedēļas nogalē. Sauber mašīnu pirmo un pagaidām vienīgo reizi 19 gadus vecais Sirotkins izmēģināja pirmssezonas testos Bahreinā.

Sauber komandas vadītāja Moniša Kaltenborna ir pārliecināta par Sirotkina spējām. “World Series by Renault čempionātā Sergejam bija grūts starts dažādu tehnisku ķibeļu dēļ, taču viņš ir spējis atgūties un uzvarēt sacīkstēs Maskavā. Mēs izlēmām, ka šis ir īstais brīdis dot Sergejam iespēju.”

Šosezon Sirotkins startē World Series by Renault čempionātā Fortec komandas sastāvā un kopvērtējumā pagaidām ieņem 5. vietu. Savu vienīgo uzvaru Sirotkins šosezon izcīnījis tieši Krievijā, tiesa gan, Maskavā ne Sočos.

Pagaidām nav zināms, kura braucēja vietu ieņems Sirotkins. Atgādinam, ka Soču trasi pirmo reizi kalendārā iekļāva šosezon un Grand Prix izcīņa norisināsies 12. oktobrī pl. 14:00 pēc Latvijas laika.