Foto: FIA MediaKamēr Mihaels Šūmahers turpina rehabilitācijas procesu pēc smagā slēpošanas incidenta pērnā gada izskaņā, viņa dēls Miks ir kļuvis par vicečempionu FIA KF-Junior kartinga kategorijā un pēc ekspertu domām ir ceļā uz augstiem mērķiem, iespējams F1. Sacensību finālā Francijā Miks piedalījās nevis ar savu ierasto mātes uzvārdu Betčs, bet gan ar pseidonīmu ‘Mick Junior’. “Protams, esmu lepns par savu rezultātu, tomēr mans mērķis ir kļūt par pasaules čempionu,” pēc sacensībām Miks Šūmahers skaidroja “Gazzetta dello Sport” avīzei. “Šis ir tikai manas karjeras sākums.” Tostarp Lielbritānijā par britu Formula Renault sēriju čempionu ir kļuvis vēl viens slavena uzvārda īpašnieks – Pietro Fitipaldi – Majami dzimušais brazīliešu divkārtējā pasaules čempiona Emersona Fitipaldi dēls.

Dienvidkoreja ir gatava vēl vienam mēģinājumam iekarot Formula 1 pasauli un plāno organizēt nakts posmu galvaspilsētas Seulas centrā, kā to veiksmīgi dara Singapūra. Delegācija no Dienvidkorejas viesojās pie Bernija Eklstona Singapūrā un F1 boss ļoti atzinīgi uzņēma jauno ideju. Korejas GP F1 kalendārā bija no 2010. līdz 2013.gadam, tomēr cieta pamatīgus zaudējumus – ap 200 miljiniem USD. Šobrīd ir plāns organizēt sacīksti Seulā jau 2016.gadā, tomēr vēl jāvienojas par finansiālo darījuma pusi. Salīdzinājumam Singapūras GP organizēšana ik gadu izmaksā ap 120 miljoniem USD, kamēr tiešie ieņēmumi no tūrisma sacīkšu nedēļā pārsniedz 80 miljonus USD.

“F1LV

“McLaren” uzskata, ka “Red Bull” komanda Singapūras GP laikā pārkāpa jaunos radio sakaru ierobežojumus un tas esot palīdzējis Danielam Rikjardo kāpt uz goda pjedestāla. Ēriks Buljē norādīja, ka “Red Bull” radio ziņojumi par problēmām ar bateriju nebija ieturēti jauno noteikumu garā. “Izvairīšanās līkumu izejā no trases apmalēm varētu palīdzēt apiet šīs problēmas,” tika ziņots Rikjardo pa radio, lai gan pirms sacīkstēs FIA norādīja par aizliegumu informēt pilotus par pilotēšanas stilu konkrētos līkumos un tajā skaitā trajektoriju un apmalēm. Ēriks Buljē norādīja, ka jaunie noteikumi tagad ir likuši viņiem uzmanīgāk klausīties arī konkurentus un pēc viņa domām “Red Bull” ir pārkāpuši robežu.

1 KOMENTĀRS