“Red Bull” komanda uzskata, ka Daniels Rikjardo un Sebastians Fetels joprojām ir reāli pretendenti uz šī gada čempiona titulu.

Rikjardo un Fetels uz doto brīdi ir attiecīgi 60 un 117 punktu attālumā no čempionāta līdera Luisa Hamiltona, kamēr līdz sezonas beigām vēl pieejami 150 punkti, 50 no kuriem pēdējā posmā Abu Dabi. “Red Bull” boss Kristians Horners uzskata, ka cīņa nebūs viegla, tomēr “Mercedes” tehniskās problēmas dod cerību.

“Ņemot vērā viņu šokējošos izturības rādītājus, es domāju, ka mēs varam palikt cīņā par titulu,” skaidroja Horners. “Šobrīd “Mercedes” ir milzīgs pārsvars un mums jāskatās uz katru posmu atsevišķi. Uz doto brīdi abi mūsu piloti joprojām cīnās par titulu un abi viņi pēdējā posmā ļoti daudz atspēlēja attiecībā pret Niko Rosbergu.”

Lai gan Fetela gadījumā cerības uz titulu ir tikai teorētiskas, pēc Hornera domām ir pārāk agri komandai iejaukties abu komandas biedru cīņā un ieviest komandas pavēles, lai vairotu Rikjardo cerības uz titulu. Nevar aizmirst, ka svētdienas Singapūras GP izcīņā Fetels finišēja otrais, kamēr 0,7s aiz viņa finiša līniju sasniedza Rikjardo.

“Piekrītu, ka Daniels tagad ir trīs punktus zaudējis attiecībā pret Sebastianu, taču vai tam ir kāda nozīme?” jautāja Horners. “Protams, šobrīd nav iepsējams prognozēt notikumus nākotnē, taču pagaidām mēs neredzam nepieciešamību ieviest komandu pavēles. Arī Daniels tam pilnībā piekrīt. Ja būs reāla iespēja Danielam izcīnīt uzvaru, bet Sebs cīņa būs galā, tad mēs darīsim visu, ko mēs spējam komandas labā, taču pagaidām vēl tāls ceļš ejams.”

1 KOMENTĀRS

  1. kaa tad!:) lai ciiniitos par titulu ir jaauzvar Mercedes. shogad Bullsiem nav variantu. jo vinji zaudee visa veida trasees. gan aatrajaas, gan liikumoti leenajaas.

    varbuut shaads optimisms ir nepiecieshams prieksh sponsoriem. tomeer visreaalaakais ka pavisam driiz saaks gatavoties naakamajai sezonai.