“Sahara Force India” komanda ir paziņojusi, ka Niko Hilkenbergs paliks vienības sastāvā arī uz 2015.gada sezonu.

27 gadus jaunais vācietis atgriezās “Force India” sastāvā pirms šīs sezonas un ir aizvadījis ļoti veiksmīgu sezonu, iekļūstot punktos 13 sacīkstēs, no kurām labākais sasniegums ir četras piektās vietas.

“Visi komandā ir sajūsmā, redzot Niko paliekot vienības sastāvā uz nākamo sezonu,” paziņoja komandas vadītājs Vidžajs Malja. “Mēs viņu vērtējam ļoti augstu – viņa sniegums un stabilitāte ir ļāvus regulāri gūt punktus. Esmu pārliecināts, ka viņš ir viens no talantīgākiem pilotiem Formulā 1.”

“Ir patīkami jau šobrīd apstiprināt savs plānus uz 2015.gada sezonu,” paziņoja Niko Hilkenbergs. “Šo komandu es pazīstu ļoti labi un kopā mums ir bijuši lieliski laiki un labi rezultāti. Komandai ir augsti mērķi un es ceru, ka varam sagatavot konkurētspējīgu mašīnu arī uz nākamo sezonu.”

Šogad Hilkenberga komandas biedrs ir Serhio Peress, kura sniegums kvalifikācijas ir bijis vājāks kā vācietim (11 pret 5). Savukārt sacīkstēs, kurās abi finišējuši, Peress sešas reizes bijis priekšā, Hilkebergs – piecas. Puntku izteiksmē vācietis ir stabili pārāks un guvis 76 punktus, kamēr Peresa kontā 47 punkti.

1 KOMENTĀRS