“F1LV

1 KOMENTĀRS

 1. NASCAR-ā uz beigām iet karsti. Pirms trim posmiem Šarlotē arī bija klope un arī tajā figurēja Keselovskis. Diemžēl 1.formulā jebkādas emociju izpausmes jau sen kā izskaustas. Pat saulīšu griešana pēc finiša ir strikti reglamentēta.

  • jaa jaa. visirslikti.lv

   tas jau nekas ka ka tavs iemiiljotais ovaalu cirks vispaar nav sportaveids.

   nu un ko tagad? F1 liidzjuteejiem buutu jaabuut baigi iecietiigiem pret jebkuru ovaalgalvu shajaa forumaa? ienaak te- nodirsh F1 un aiziet. kruta, ne?

   • Tu, Āri, kaut kā pēdējā laikā esi baigi ieciklējies ar propagandu, ka šis ir tikai un vienīgi F1 saits un jebkādām citām diskusijām vietas nav. Man gan šķiet, ka kļūdies, jo pat sākumlapā ir redzamas atsevišķas sadaļas “IndyCar”, “Formula E”, “SportsCar”, “Dakāra”, “Lemāna” u.c.
    Blakus tam (izmantojot Tavu leksiku) ir milzīga atšķirība starp F1 ‘nodiršanu’ manā interpretācijā un amerikāņu sacīkšu ‘nodiršanu’ Tavā izpildījumā. Es sekoju līdzi 1.formulai jau vairākas desmitgades, tā kā uzskatu, ka varu atļauties izteikt zināmus spriedelējumus par šo sacīkšu disciplīnu, tajā skaitā negatīvus. Tu savukārt lamā te visus par ovālgalvām, lai gan izskatās, ka sacīkstes ovālos tā kārtīgi nemaz neesi skatījies un neko no tām nesaproti ne sportiskā, ne vēsturiskā kontekstā.

   • tu par F1 runaa tikai negatiivo. tur jau tas suuds aprakts!

    protams ka sheit ir raxti arii par citiem sportaveidiem. tad arii runaa un diskutee par tiem! nevis visur saliidzini cik F1 ir slikti, bet tur paari diikjim ir iistaa gonka.

    pirmo un peedeejo reizi ovaalu skatiijos kautkaadaa ’94 tajaa gadaa. tur skaitiija apljus vadiibaa un restarteeja uz nebeedu. kopsh taa laika ne praataa nenaak veerot to marazmu. manaa uztveree auto sports ir tad, kad noskaidro kursh aatraaks no starta liidz finisham.

 2. Klopoviks pāris reizes sezonā nu jau ir standarts. ja pašus pilotus nepalaiž 1:1, tad mehāniķi pilnā komandā samet pa mūli otriem. Tiesa gan, parasti ir neizšķirts. F1 laikam pēdējais ko atceros, kad M.Šumahers gribēja samest pa seju D.Kulthardam SPA, kad lietū uzvālēja virsū DC, kurš vilkās kā uts pa drāti. 🙂