Karloss Sainss juniors varētu kļūt par negaidītu kandidātu uz Fernando Alonso komandas biedra vietu “McLaren” komandā nākamajā sezonā.

Šobrīd “Red Bull“ atbalstītais spānis vairs nepretendē uz vietu “Toro Rosso” komandā, kur kompānija vēlas redzēt jauno Maksu Verstapenu un pieredzējušo Žanu Ēriku Verņē. Tomēr “McLaren” varians kļuvis iespējams, jo Vokingas komanda šo sezonu ir izdzīvojusi bez titulsposnora un Alonso nolīgšana iesitīs pamatīgu robu komandas budžetā. Jau Brazīlijā Ēriks Buljē izteicās, ka “McLaren” cer uz spāņu sponsoriem, kas vēru pievienoties komandai Alonso dēļ.

“”Santander”, “Madrilena”… šobrīd nenotiek bopietnas pārrunas, taču, ja viņi vēlas pievienoties, ar to mums nebūtu problēmu,” pa pusei jokojot paziņoja Buljē.

Itāļu “Omnicorse” raksta, ka spāņu telekomunikāciju brends “Movistar”, kas pieder “Telefonica”, varētu pievienoties “McLaren” un atvērt durvis Karlosam Sainsam junioram, kurš šogad kļuva par vēsturē jaunāko Formula Renault 3.5 sēriju čempionu.

1 KOMENTĀRS

    • nu nav man saprotama šitā “ko Honda domā/kā Honda teiks tā būs” domāšana..

      Ja vien Honda nenāk ar savu pe$o kaudzi, un tādu vai citādu tai piesaistītu līgumu kas dod papildus ‘tiesības un pienākumus’, vai nepērk tīma akcijas (kā reiz to izdarīja merši), tad, pa lielam, vienīgais, par ko Hondai ir jādomā, ir lai viņu ‘dvigāni’ (sic) labi funicē, viss pārējais ir novirzīšanās no tēmas (aka offtops), ko pašiem var nostādīt kā pretenziju, ja nu tie dvigāni iznāk apmēram tādi kā reņiem šogad

  1. Makos jau vienreiz bija tāda situācija,ka uz turieni pārgāja Alonso un viens debitants-ar ko tas viss beidzās….m;es labi atceramies!:)))) Tāpēc nez vai McLaren vēlreiz uzskāps uz tā paša grābekļa…..kaut gan atkal paņemot spāni pie sevis viņi daļēji to jau ir izdarījuši.:)