“Ferrari” savu jauno modeli prezentēs janvāra beigās, apstiprināja jaunais komandas boss Mauricio Arivabene. Jaunā modeļa projekts zem kodētā nosaukuma 666 jau ir izturējis obligātos FIA triecienizturības testus un pilnīgi noteikti jaunais modelis debitēs pirmajos ziemas testos, kas sāksies 1.februārī Heresā. Savukārt prezentācija varētu notikt pāris dienas iepriekš internetā, gluži kā tas ir bijis pēdējos pāris gados.

Džīna Hāsa Formula 1 komanda “Hass Formula One Team” ir iegādājusies “Marussia” fabriku Banberijā Lielbritānijā. Lai gan pašas Formula 1 mašīnas tiks projektētas un ražotas Ziemļkarolīnas jaunajā bāzē, kas atrodas blakus “Stewart-Hass NASCAR” komandas fabrikai, amerikāņu komanda vēlējās sev bāzi arī Eiropā. Turklāt kopā ar fabriku Haas komanda ir iegādājusies arī daļu no “Marussia” komandas aprīkojuma. Tostarp otra bankrotējusī komanda “Caterham” joprojām risina pārrunas ar iespējamiem investoriem, lai atgrieztos apritē jau ar pirmo 2015.gada posmu Austrālijā.

1 KOMENTĀRS

  1. Būs labāk vai nebūs………savādāk būs noteikti. Būsim reāli,nekāds milzīgs progress nav gaidāms-nebūtu slikti ja kā minimums saglabātos neliela izaugsme nevis progresējošs regress.Laba daudz nevajag un ar laiku, iespējams, viss aizies pareizajās sliedēs.Kaut kā neticās,ka Maranello vairs nav neviena talanta kurš varētu sastādīt veselīgu konkurenci dzinēju un šasijas jomā.
    Izdošanos!