“Movistar Yamaha” MotoGP komanda prezentējusi savu uzlaboto, 2015. gada YZR-M1 motociklu un jauno krāsojumu. Jaunā moča prezentācijas pasākums notika Spānijas galvaspilsētā Madridē.

“Yamaha” braucēji pēdējos divus gadus nav pārspējuši ar “Honda” braucošo Marku Markesu, un arī 2014. gada pirmajā pusē “Yamaha” nespēja pārspēt Markesu, kurš izcīnīja 10 uzvaras pēc kārtas.

“Yamaha” MotoGP programmas vadītājs Kouiči Cuji: “Mēs bijām otrie uz pjedestāla 10 reizes, un astoņās no tām atstatums līdz uzvarētājam bija mazāks par  divām sekundēm, pēc 120 km sacīkstes.”

“Attīstības iespējas motociklam ir ļoti mazas, bet mēs izdarījām daudzas lietas, lai mēģinātu atrast šīs divas sekundes sacīkstēs, jo mēs vēlamies čempionu sezonas beigās.”

Komandas boss Lins Jarviss uzskata, ka “Yamaha” komandai ir braucēji un tehniskā pakete, lai pārspētu Markesu un “Repsol Honda” vienību.

“Vajag mācīties no kļūdām un turpināt uzlabot un attīstīties,” viņš saka, “Mums visam jābūt kārtībā. Visam jābūt perfekti no pirmās sacīkstes.”

“Tas ir grūts uzdevums, bet es domāju, ka mūsu braucēji ir labi sagatavoti, un komanda labi organizēta. Es domāju, ka Valentīno un Horhe ir lieliskā formā gan fiziskā, gan psiholoģiskā ziņā.”

Jāatgādina, ka jaunā MotoGP sezona sāksies ar testiem Sepangas, trasē Malaizijā, kuri risināsies no 4. – 6. februārim. Sezonas atklāšanas sacīkste, kā jau pēdējos gadus ierasts, notiks Katarā, 29. martā.