Sodien Heresas trasē turpināsies vakar uzsāktie testi. Dienas laikā šeit varēsiet redzēt rezultātu un svarīgāko ziņu apkopojumu, kā arī izlasi no tvitera īsziņām.

1 KOMENTĀRS

  1. paldies Aldim par, kā saka, neizskaistinātu informāciju. Lasīt tīmu pašu textus ir, sorī, laika izšķiešana. Jeb kā rakstīja kāds websaits par McLaren:

    the PR machine did a valiant job in summing up a day which saw Alonso complete just 6 laps. “After a successful fire-up, the morning was spent conducting a number of single-lap installation runs, which were gradually increased in length, concluding in a three-lap run at lunchtime,” said the team in its official summary of the day’s (in)action.

    • Nu visi jau nav tik kā lai pasaka – pašapmierināti vai pašarsevsajūsmināti un var jau uz likstu pastīties no jautrās puses kā piem. Zebrull – and said Horner: ”we have so much downforce at the front of the car so that we don’t need the wing to balance the car out”.

  2. Jāatzīst, ka šogad visskaistākā mašīna sanākusi Lotus.
    Mājasdarbu vislabāk šķiet ir izpildījuši Mercedes, Ferrari un Sauber(!). Lai nu večiem veicas pacīnīties arī par dažiem podiumiem.
    Bet visvairāk priecē kā Sebs ir iejuties Ferrari un uzreiz rāda lielisku ātrumu.