Formula E čempionāts turpina pārsteigt skatītājus, sniedzot iespēju pie uzvaras tikt jau piektajam braucējam 5 sacīkstēs. Par dienas varoni kļuva Nikolā Prosts, kurš sacīkšu vadību ieguva vien priekšpēdējā aplī. Uzreiz aiz viņa finiša līniju šķērsoja Skots Spīds, kam šī bija pirmā Formula E sacīkste karjerā. 3. vieta Danielam Abtam, kas labāko trijniekā tika Pekinā, bet vēlāk tika sodīts un nācās 3. vietu zaudēt.

Kvalifikācijā ātrāko laiku uzrādīja “Andretti” komandas braucējs Žans Ēriks Verņē. Uzreiz aiz viņa startā stājās Nikolā Prosts un Sems Bērds, bet Nelsons Pikē, kurš kvalificējās 2. vietā, soda dēļ bija spiests sākt no 7. pozīcijas. Starts lielisks padevās Semam Bērdam, un sacīkšu pirmo pusi Verņē pavadīja vadībā, cieši sekojot Bērdam. Uzreiz aiz viņiem – Prosts un Abts.

“F1LV

Kā jau tas ierasts boksu apmeklējumi ieviesa korekcijas. Bērds nolēma braukt apli vēlāk kā sākotnēji plānots, taču zaudēja jaudu, līdz ar to izkrītot no līderu grupas. Verņē boksu apmeklējums nebija pārāk ātrs, līdz ar to pēc boksu apmeklējumiem par līderi kļuva Daniels Abts. Viņam sekoja Nikolā Prosts, kā arī Abta komandas biedrs di Grassi. Nelsons Pikē izvēlējās doties boksos nedaudz vēlāk kā konkurenti, tādejādi iegūstot iespēju izmantot vairāk jaudas pēdējos apļos.

Verņē un Bērds turpināja zaudēt pozīcijas, ko lieliski izmantoja Verņē komandas biedrs Skots Spīds. Amerikānim savās mājas sacīkstēs izdevās noķert par uzvaru cīnošos Abtu un Prostu. Daniela Abta bateriju līmenis bija zemāks nekā konkurentiem, kā rezultātā priekšpēdējā sacīkšu aplī vācietis zaudēja līderpozīcijas, atlikušo sacīkšu daļu pavadot  3. pozīcijā. Lai gan Spīds vēl centās apdraudēt Prosta pirmo pozīciju, tomēr apdzīšanas manevru neizdevās veikt, un Nikolā Prosts sniedza “e.dams Renault” komandai otro uzvaru čempionātā. Ātrākais aplis Nelsona Pikē kontā (Formula E čempionātā par ātrāko apli tiek piešķirti 2 punkti).

Uzvara ļāvusi Prostam pārņemt vadību čempionāta kopvērtējumā. Pēc 5 no 11 sacīkstēm Nikolā Prostam izdevies izcīnīt 67 punktus, di Grassi atpaliek par 7 punktiem, bet 3. vietā ar 52 punktiem “Virgin Racing” braucējs Sems Bērds. Prosta uzvara palīdzējusi nostiprināt viņa un Sebastiana Buemi pārstāvētajai “e.dams Renault” komandai palielināt pārsvaru komandu kopvērtējumā. Francijā bāzētā komanda guvusi 110 punktus, “Audi Sport ABT”, kuru pārstāv di Grassi un Abts ir 79 punkti, bet par punktu mazāk Alguersuari un Bērda pārstāvētajai “Virgin Racing”. Nākamais posms tiks aizvadīts 4. aprīlī Longbīčā.