Jau svētdien Fernando Alonso būs jāstājas FIA medicīniskās komisijas priekšā, lai saņemtu zaļo gaismu dalībai nākamajā posmā Malaizijā. Kopš mistiskās avārijas Barselonas testos ir pagājis nepilns mēnesis, bet vakar spānis sāka darbu Vokingas simulatorā. Tostarp otrs savainotais pilots Valteri Botass, kurš nepiedalījās Austrālijas GP izcīņā, pēc savas muguras traumas atgūstas Indonēzijā, kur pielāgojas Malaizijā gaidāmajam gaisa mitrumam un karstumam. Šobrīd Valteri strādā pie savas fiziskās kondīcijas, lai gan pagaidām viņa dalība nākamajā posmā nav garantēta. Nav izslēgts, ka Botasam būs nepieciešama operācija, lai pilnībā atveseļotos no šīs traumas, līdzīgi kā tas 2013.gada izskaņā bija Kimi Raikonenam.

Mercedes” pārsvars nemaz nav tik liels, uzskata Kimi Raikonens, kura “Ferrari” komanda Austrālijā ar Sebastiana Fetela pūlēm izcīnīja trešo pozīciju, 34 sekundes zaudējot uzvarētājam Luisam Hamiltonam. “Protams, mēs vēl neesam pietiekami ātri,” paziņoja Raikonens. “Taču sacīkstē šis “Mercedes” pārsvars ir krietni mazāks nekā kvalifikācijā.” Tostarp Kristians Horners paziņoja, ka “Red Bull“ pārsvars pārs sekotājiem savas dominantes laikā nekad nebija tik liels, kā šobrīd ir “Mercedes” vienības pārsvars.

“Manor” komandas boss Džons Būts ir paziņojis, ka vienība nebūtu izdzīvojusi bez Žila Bjanki, kurš pērn Monako atnesa pirmos divus punktus pastāvēšanas vēsturē. “Es domāju par Žilu katru dienu,” paziņoja Būts. “Viņam bija jābūt kopā ar mums Melburnā un jāizjūt komandas pacilājums. Mums neizdevās doties trasē, taču mēs esam izcīnījuši pirmo uzvaru ceļā uz atgriešanos. Es gribētu, lai Žils varētu to nosvinēt kopā ar mums.” Tiek ziņots, ka “Manor” komanda uz Malaiziju ceļo jau ar konkrētiem mērķiem doties arī trasē, kamēr Austrālijā tas fiziski nebija iespējams, jo mašīnai trūka vitāli svarīgu detaļu.

1 KOMENTĀRS

  1. ““Protams, mēs vēl neesam pietiekami ātri,” paziņoja Raikonens.” tas vareetu mainiities kad Ferrari paveers 100% savam gangjim. uz Eiropas posmiem tas notiks laikam.

    “Tostarp Kristians Horners paziņoja, ka “Red Bull“ pārsvars pārs sekotājiem savas dominantes laikā nekad nebija tik liels, kā šobrīd ir “Mercedes” vienības pārsvars.” tas taapeec ka domineeja Fetels ar mashiinu kombinaacijaa. tikai ar vinja specifisko braukshanas stilu vareeja izmantot aizmugureejo downforci pilniibaa. taapeec RedBullis bija dominaators. bet Mercedesa trumpis motors. ar tehnikai pielaagotu braukshanu tur mazaaks sakars. Sudraba Bultaam ir taa- ja gaaze griidaa iespiesta, taatad vineejam.

  2. izskata ka tev tas zinasanas pa sportu kuram tu seko ir tik pat cik pencionaram pa politiku kuram solot biletes tramvaja pa velti visa dzive ir skaidra un atri vien saprotams kurs labs un kurs slikts 😀