Niko Hulkenbergs ir pārcēlies uz dzīvi no Šveices uz Monako. Vācietis, kas šovasar “Porsche” sastāvā startēs arī Lemānas 24 stundu sacīkstē, ir kļuvis par septīto pilotu no aktīvajiem braucējiem, kas dzīvo nodokļu paradīzē Monako. Bez Hulkenberga tur mitinās arī Luiss Hamiltons, Daniels Rikjardo, Felipe Masa, Džensons Batons, Pastors Maldonādo un Niko Rosbergs, kurš tur dzīvo kopš dzimšanas. Tostarp Šveicē, kur Hulkenbergs dzīvoja iepriekš, šobrīd mājvietu ir atraduši Serhio Peress, Romēns Grožāns, kamēr Anglijā mitinās Daņila Kvjats, Valteri Botass un Felipe Nasrs. Makss Verstapens dzīvo Beļģijā, Karloss Sainss juniors – Spānijā, Markuss Ēriksons – Zviedrijā, bet Fernando Alonso ir vienīgais pilots, kas dzīvo ārpus Eiropas – pirms gada viņš pārvācās uz dzīvi Dubaijā.

Itālijas GP organizatori un Moncas trases pārstāvis Ivans Kapelli jau Monako GP laikā tiksies ar Berniju Eklstonu, lai pārrunātu Itālijas GP nākotni. F1 boss iepriekš kritiski izteicās par Itālijas GP nākotni, jo šis posms esot ’finansiāla katastrofa’ un tā nākotne pēc 2016.gada nav skaidra. Vācijas GP jau ir pametis F1 čempionātu un tas ir licis nopietni sarosīties citiem Eiropas posmu organizatoriem, tomēr bijušais F1 pilots Kapelli norāda, ka Vācijas gadījums ir devis arī pozitīvus aspektus: “Jau šobrīd ir jūtams biļešu pieprasījuma pieaugums uz Moncu un daļēji tas ir pateicoties tam, ka pazudis viens no Eiropas posmiem.”

“F1LV

Bijušais “Ferrari” komandas boss Stefano Domenikalli, kurš tagad strādā “Audi’ kompānijā, paralēli darbojas FIA, kur viņa atbildībā top jaunais Formula 2 čempionāta plāns un ideja. Domenikalli FIA Formulu čempionātu komisijas vadītāja pozīcijā nomainīja Gerhardu Bergeru un algu par šo pienākumu pildīšanu viņš nesaņem, tomēr jau pavisam drīz dienas gaismu ieraudzīs jaunais plāns par F2 čempionātu, kas šobrīd ir trūkstošais ķēdes posms starp F3 un F1 čempionātiem. Jāņem vērā, ka zem F1 šobrīd labi iekārtojušies GP2, GP3 un Formula Renault 3.5 čempionāti, taču jaunie FIA superlicences punktu parāda, ka tieši topošajam F2 čempionātam būs lielākā nozīme jauno pilotu veidošanā un sagatavošanā F1. Lai izvairītos no konflikta ar citiem čempionātiem, Domenikalli izstrādā ļoti rūpīgu plānu, kurš jau ‘pavisam drīz’ tikšot prezentēts FIA Motoru Sporta padomei.

1 KOMENTĀRS

   • tas ir savaadaak. Domenikaalis tureeja komandaa daudzus italjaanieshus tikai taapeec ka vinji skaitiijaas gjimene, vevis taapeec ka fishku rubii.

   • tas tiesa, ka MSch ēras neuzvaramajai ‘interbrigādei’ paklīstot, itin visus ‘aclēgas posteņus’ ieņēma makaronnieki. Sākot jau ar pašu sinjoru Domenikali.

    bet vai tas tiešām bija sinjora Domenikali apzināta polītika, jeb vienkārši tā sagadījās, es pagaidām neesmu nekur pamanījis/padzirdējis nekādu autoritatīvu viedokli.

    Ja tāda insaideriska infa ir kur atronama, būtu aumaļām pateicīgs par norādi uz avotu..