Konstruktoru kausa līderpozīcijās esošā “Mercedes” komanda sekojusi “Ferrari” piemēram, un paziņojusi, ka cīņā starp Hamiltonu un Rosbergu netiks izmantotas komandu pavēles, neraugoties uz abu braucēju savstarpējām attiecībām, kas saasinājās pēc Ķīnas GP, kad Niko Rosbergs paziņoja, ka Hamiltons esot viņu apzināti bremzējis, tādejādi iesaistot cīņā Sebastianu Fetelu. “Mercedes” komandas vadītājs Toto Volfs atzinis, ka abi braucēji šobrīd visu uzmanību velta sacīkstēm Bahreinā, un apzinās, ka viņiem ir atļauts cīkstēties savā starpā, tomēr esot jāapzinās, ka primārais mērķis ir sagādāt uzvaru komandai.

“Williams” komandas sacīkšu inženieris Robs Smedlijs paziņojis, ka, viņaprāt, Felipe Masa ir atguvis to formu, kādā brazīlietis bija 2008. gadā, kad no tā gada čempiona Hamiltona atpalika tikai 1 punktu. “Manuprāt, viena no lielākajām izmaiņām, kuras Felipe piedzīvojis pēdējos pāris gados ir ne tikai tā, ka viņš sakārtojis savas domas, bet arī braukšanas tehnika. Tas, kā viņš tiek galā ar riepu menedžmenta kontroli ir apbrīnojami. Viņš lieliski pielāgojas situācijām – pielāgo tās darba kārtībai kvalifikācijā, kā arī maksimāli pagarina to mūžu sacīkstēs.” Pēc 3 sacīkstēm Felipe Masa kopvērtējumā ar 30 punktiem ieņem 4. vietu, kamēr viņa komandas biedram Botasam ir par 12 punktiem mazāk.

“Red Bull” komandas braucējs Daniels Rikjardo saņēmis prestižo “Laureus” balvu kā gada uzlecošā zvaigzne sportā. Balvas šai nominācijā tiek pasniegtas kopš 2000. gada. Līdz šim no F1 braucējiem to iegūt bija izdevies tikai Džensonam Batonam (2010. gadā), Luisam Hamiltonam (2008. gadā) un Huanam Pablo Montoijam (2002. gadā). Pagājušogad balvu saņēma MotoGP zvaigzne Marko Markess. Balvai gada sportists bija nominēts arī pagājušā gada čempions Luiss Hamiltons, tomēr nācās piekāpties Vimbldonas tenisa turnīra čempionam Novakam Džokovičam.

1 KOMENTĀRS

  1. Felipe Massa un māsas Viljamsas(viņas nebrauc: tenisistes) pierāda pretēju situāciju, ka “vecīšiem te nav vietas” (No country for old man). Unikāli: Verstappens, kuram dēļ gadiem licenzi negribēja dot un Massa, kuram jau būtu jāiet “atvaļinājumā” taisa lielākos pārsteigumus vienlaicīgi!