Sebastians Fetels pēc Bahreinas GP sacīkstes atzina, ka ir pievīlis “Ferrari” komandu, kad pēc viņa kļūdas tika bojāts priekšējais antispārns un viņš izstājās no cīņas par goda pjedestālu.

Fetels sacīkstes pirmajā daļā cīnījās ar Niko Rosbergu par otro pozīciju, līkumā kļūdījās izbrauca no trases un sabojāja priekšējo antispārnu, kas lika vācietim lieku reizi doties boksos pēc jauna priekšējā antispārna.

Raikonens, Arivabene, Fetels“Es centos aizsargāt pozīciju no Niko un izejā no pēdējā līkuma izbraucu no trases un sabojāju priekšējo antispārnu,” skaidroja Vetels. “Es īsti nezinu, kas tieši notika, jo no kokpita neredzu priekšējo antispārnu. Es tikai sajutu, ka pēkšņi zudis piespiedējspēks mašīnas priekšējā daļā un mēs nolēmām nomainīt antispārnu. Izskaņā es iesprūdu (aiz Valteri Botasa) un nespēju izcīnīt ceturto vietu. Tāpēc es jūtos, ka esmu pievīlis komandu, jo zinu, ka šajā sacīkstē varēju gūt labāku rezultātu. Kimi pierādīja, ka otrā vieta šodien bija iespējams rezultāts, taču viņam bija atšķirīga stratēģija un viņš aizvadīja lielisku sacīksti. Man būtu ļoti grūti noķert Niko un viņu apdzīt, jo man bija identiska statēģija, taču es to neuzzināšu, jo sabojāju mašīnu. Tā bija mana kļūda, bet par laimi esam tikuši pie punktiem par piekto vietu.”

Kimi Raikonena stratēģija ar vidējā sastāva riepu izmantošanu otrajā sacīkstes nogrieznī atmaksājās un “Ferrari” komandas boss Mauricio Arivabene atzina, ka tā bija izplānota jau pirms starta. Pēdējā nogrieznī Raikonens ar vieglāku mašīnu atkal izmantoja ātrākās mīkstā sastāva riepas, tomēr spēja tās uzturēt pie dzīvības vieglākās mašīnas dēļ. Neskatoties uz šo rezultātu, Arivabene vēl nesteidzas ar līguma parakstīšanu ar Raikonenu.

“Kimi aizvadīja perfektu sacīksti,” skaidroja Arivabene. “Viņš bija pacietīgs un ticēja komandas stratēģijai, lai gan dažubrīd radās šaubas par tās pareizību. Kimi oficiāli ir atgriezies! Tomēr līgums vēl nav pagarināts – papīra lapa ir balta, jo Kimi vislabāko sniegumu demonstrē tieši šādos apstākļos.”

1 KOMENTĀRS