WTCC čempionātā turpina dominēt “Citroen” vienība. Tās braucējiem čempionāta 2. posmā Marokā izdevās aizņemt visu goda pjedestālu abās sacīkstēs. Pirmajās sacīkstēs uzvaru izcīnīja pagājušā gada čempions Hosē Marija Lopess, kurš par nepilnu sekundi pārspēja ķīnieti Hua. Trešais finiša līniju šķērsoja Sebastjans Lēbs, bet ceturtais savā mājas posmā palika Lēbam piederošās komandas braucējs Benani, kuram kvalifikācijā, daudziem par pārsteigumu, izdevās uzrādīt otro labāko rezultātu, piekāpjoties vienīgi Lopesam. Līdz ar to starp pirmajās 5 vietās finišēja tikai “Citroen” mašīnas. Otrajās sacīkstēs Ivanam Melleram izdevās noturēt aizmugurē Lēbu, kurš izdarīja spiedienu uz savu komandas biedru visā sacīkšu garumā. 3. finišēja Lopess, bet Hua neizdevās izcīnīt 4. vietu, jo pieļāva kļūdu bremzējot 8. apļa laikā, kā rezultātā pazaudēja daudz laika. Ceturtais palika “Chevrolet” braucējs Toms Čiltons, kam pirmajā posmā Argentīnā neizdevās tikt augstāk par 8. vietu. Kopvērtējumā ar 93 punktiem vadībā atrodas Lopess, 76 punktus guvis Lēbs, bet 3. vietā ar 57 punktiem ir Mellers. Nākamais posms notiks 3. maijā Ungārijā.

Laikapstākļi spēlēja nopietnu lomu NASCAR sacīkstēs Bristolē. Sacīkšu norise lietus dēļ tika aizkavēta pat par vairākām stundām, līdz ar to no plānotā sacīkšu starta līdz finišam pagāja vairāk kā 9 stundas. Tomēr tas netraucēja uzvaru izcīnīt pole position ieguvējam Metam Kensetam, garantējot “Joe Gibbs” vienības braucējam vietu starp 16 braucējiem, kas turpinās cīņu par titulu pēc 26 posmiem. Kopā ar Kensetu uz goda pjedestāla kāpa pieredzējušie “Hendrick Motorsports” braucēji Džimmijs Džonsons un Džefs Gordons. Pērnā gada čempions un līdzšinējais kopvērtējuma līderis Kevins Hārviks cieta sadursmē un 40 braucēju starpā palika 38. vietā.

Longbīčas trasē noticis IndyCar čempionāta 3. posms. Kvalifikācijā ātrākos laikus uzrādīja “Penske” komandas braucēji Elio Kastronevess un Huans Pablo Montoija, tomēr startā jaunzēlandietim Skotam Diksonam izdevās tikt garām Montoijam. Uz boksu apmeklējuma rēķina Diksonam izdevās pārņemt sacīkšu vadību no Kastronevesa, ko pārliecinoši nosargāja atlikušo sacīkšu daļu. Sacīkšu beigu daļā Montoijas trešo vietu nesekmīgi centās apdraudēt viņa komandas biedrs Simons Paženo. Piekto vietu ieguva brazīļu veterāns Tonija Kanāns. Sacīkšu laikā tikai reizi tika izmantota drošības mašīna, kas devās malā jau 4. apļa beigās. Pagājušā gada čempionam Vilam Pauveram Longbīčas posms neizdevās – tehniskas problēmas boksos ļāva finiša līniju sasniegt tikai 20. vietā. Kopvērtējumā pirmo pozīciju ar 119 punktiem saglabā Montoija, taču Kastronevess no kolumbieša atpaliek tikai 2 punktus. 3. vietā ar 93 punktiem ir Kanāns, bet Longbīčas uzvarētājs Diksons atrodas 4. pozīcijā, zaudējot Kanānam 7 punktus. Jau 26. aprīlī gaidāmas nākamās sacīkstes, kas norisināsies Alabamas štata pilsētā Birmingemā.