Circuit de Catalunya trase Barselonā, kur Formula 1 sacīkstes regulāri notiek kopš 1991. gada, uzņems čempionātu arī nākotnē. Neraugoties uz to, ka citu Eiropas posmu norise ir diezgan apdraudēta, Spānijas GP organizatori parakstījuši līgumu, kas paredz, ka sacensības Barselonas trasē tiks rīkotas vismaz līdz 2019. gada beigām. “Mēs esam ļoti lepni, ka 25. sacīkstēs Barselonas trasē varam pagarināt kontraktu un ceru, ka mūs sagaida vēl 25 veiksmīgas sadarbības gadi,” paziņojuši Spānijas GP organizatori. Esošais kontrakts beidzas nākamās sezonas izskaņā un tika pagarināts par 3 gadiem.

“Ferrari” komandas braucējs Sebastians Fetels paziņojis, ka nav apmierināts ar to, ka šo nedēļu laikā nav izdevies sadeldēt “Mercedes” braucēju pārsvaru. “Jā, noteikti mums joprojām daudz iespēju kā attīstīt mašīnu. Atstatums bija aptuveni 4 sekundes desmitdaļas, tomēr, ja skatās uz dienu kopumā, pārsvarā tas bija vēl lielāks. Par garākiem nogriežņiem man nav detalizētas informācijas, tomēr mēs joprojām zaudējam. Tās ir sliktas ziņas.” Četrkārtējais pasaules čempions atzīst, ka zemāka gaisa temperatūra svētdien varētu palīdzēt “Ferrari” pietuvoties “Mercedes” komandai.

Formula 1 braucēju asociācija (GPDA) paziņojusi, ka tiek izstrādāts plāns, kā pietuvināt fanus komandām un braucējiem. Braucēju asociācijas vadītājs Aleks Vurcs sniedzis plašāku komentāru. “Mūsu primārais mērķis vienmēr bijusi drošība. Tomēr nedrīkst aizmirst par visiem autosporta faniem, tādēļ vēlamies izveidot ciešāku un dzīvīgāku saikni ar viņiem.” Bijušais F1 braucējs Vurcs paziņojis, ka plašāka un detalizētāka informācija būs pieejama Monako GP laikā. Asociācijas ieceri publiski atbalstījuši arī vairāki braucēji.