Monako trasē Formula Renault 3.5 sērijās pie uzvaras ticis Džazemans Džafars, kurš atradās sacīkšu vadībā no starta līdz finišam. Malaiziešu braucējs aiz sevis atstāja Dīnu Stounmenu un Tomu Dilmanu. Kā jau Monako ielām ierasts, netrūka arī vairāku incidentu. Viens no nopietnākajiem notika starp Bruno Bonifacio un Meindertu van Būrenu. Pēc šīs avārijas uz ilgāku laiku sacīkstes tika apturētas. Finiša līniju sasniedza vien 12 no 20 braucējiem. Čempionāta kopvērtējumā Džafars pakāpies uz pirmo vietu, par 1 punktu apdzenot savu komandas biedru “Fortec” sastāvā Oliveru Roulandu, kurš šodien finišēja sestais. Nākamais posms notiks nākamajā nedēļas nogalē Spā trasē Beļģijā.

Tikmēr GP2 čempionāta pirmajā braucienā “McLaren” protežē Stofels Vandūrns, neraugoties uz tikai ceturto starta pozīciju, izcīnīja jau trešo uzvaru šosezon. “ART” komandas braucējs aiz sevis atstāja Aleksandru Rossi un Serhio Kanamazasu, kurš šosezon punktus vēl nebija guvis. Pirmo reizi šajā sezonā darbībā bija redzama arī virtuālā drošības mašīna.

Otrajā braucienā Vandūrnam no astotās pozīcijas augstāk neizdevās pakāpties, bet pirmo uzvaru karjerā izcīnīja “Status” komandas braucējs Ričijs Stenavejs, kurš sacīkstes sāka no otrās pozīcijas aiz Rafaeles Marčello, kurš palika otrais. Trešo goda pjedestāla pakāpienu ieņēma krievu braucējs Sergejs Sirotkins. Līdz ar to kopvērtējuma augšgalā braucēj pamatīgi izretojušies. Līderis ar 114 punktiem ir Vandūrns, viņam seko Rossi ar 70 un Harjanto ar 49 punktiem. Nākamās sacīkstes notiks 20. un 21. jūnijā Austrijā.