Pirmās formulas braucēji esot pārsteigti par fanu aktivitāti viņu Grand Prix braucēju asociācijas (GPDA) globālajā fanu aptaujā. Viņi aicina faniem nelaist garām iespēju tikt sadzirdētiem.

GPDA vadītājs Alekss Vurcs, kurš pats ir bijušais F1 pilots, sacīja: “Skaitlis ar dalībniekiem ir iespaidīgs, un braucēji ir tiešām priecīgi, par to, ka fani vēlas izteikt savu viedokli. Tas tiešām bija globāli, jo līdz šim mums ir bijuši dalībnieki no 191 valsts. Mēs vēlamies teikt paldies visiem faniem pasaulē kas iesaistījās aptaujā. Un ja Tu to vēl neesi izdarījis, vēl nav par vēlu.”

“F1LV

Aptauja noslēgsies svētdien, pēc Kanādas GP, un tā būs lielākā fanu aptauja F1. Tie kas vēl nav aizpildījuši šo aptauju, to var izdarīt spiežot šeit.

“Kad mēs slēgsim aptauju, tas paņems pāris nedēļas, lai apstrādātu datus,” saka Vurcs, “Kad tas būs darīts, GPDA apspriedīs iznākumu, un mēs apsvērsim fanu idejas, un plānosim tālākos soļus. Mēs vēlamies rūpīgi apsvērt finansiālo ietekmi jebkuram ieteikumam, kā arī ietekmi uz sportu.

 

1 KOMENTĀRS

  1. par šito zuperduperpuperūberaptauju no GPDA kāds komentēja šādi:

    “I thought I would take a look at the GPDA survey then discovered I had to respond or I could not read it. After about 50 responses, a meter indicated that I was less than a fifth of the way through and I was already losing the will to live. I could answer that I had followed F1 for ‘more than 10 years’ but the fact that I have been following it for nearly 60 years, since the days of Fangio, Hawthorn and Moss carried no extra weight.

    I logged my occupation as ‘self-employed’, but beggars and burglars are also self-employed, as is the better class of hooker. My self-employment requires me to be knowledgeable about motor racing yet that carried no weight.”

    Tās pat expertu grupas (a.k.a. Pitpass.com) citi dalībnieki pēdējā laika ‘fanu aptauju’ pārpilnību komentēja šādi (citēts pēc atmiņas) – un kad beidzot GP Apkopēju Asociācija (Grand Prix Janitors Association) vaicās faniem, ko vēl var uzlabot?

    Maika Lourensa (Mike Lawrence) kārtējo šedevru pilnībā var izlasīt šeit – http://www.pitpass.com/53979/A-Strategic-Mess

  2. ..manuprāt Vurcs pašam nemanot jau pateica šīs aptaujas tālāko jēgu – ,,rūpīgi apsvērs finansiālo ietekmi,,.. tipa katrai idejai….. tas nozīmē , ka pie finansēm viss arī apstāsies 😀 …Jeb no šī tizluma bedres nevis kāps ārā, bet gan vēl līdīs dziļāk iekšā… aptauja ir politisks solis – tik tā – ,,tipa mēs par jums domājam fani un ņemam vērā,, , bet kā ir īstenībā……………….