“Ferrari” F1 komandas boss Mauricio Arivabene paziņojis, ka komandas uzmanība ir pievērsta mašīnas uzlabošanai, nevis Kimi Raikonena nākotnes izlemšanai.

Sebastians Fetels Ungārijā izcīnīja savu un “Ferrari” komandas otro uzvaru sezonā, un komanda bija ceļā uz pirmo dubultuzvaru, kopš 2010. gada Vācijas GP, taču Raikonens izstājās ar MGU-K sistēmas problēmām.

“F1LV

Tā Raikonenam bija trešā izstāšanās šosezon, brīdī, kad “Ferrari” vēl jāizlemj par braucēju sastāvu nākamajā sezonā. Bet Arivabene stāsta, ka viņi fokusējas uz mašīnu.

“Mūsu mērķis ir koncentrēties uz mašīnu. Runāt par braucējiem mums laiks būs vēlāk. Kimi aizvadīja lielisku sacīksti. Diemžēl kaut kas notika un mēs nespējām izcīnīt dubultuzvaru.”

Šobrīd līdz Beļģijas GP ir 4 nedēļu vasaras pārtraukums, vēl pie tam divās no tām komandu rūpnīcās darbība nevar notikt. Arivabene stāsta, ka par līgumiem tajā laikā netiks domāts.

“Vasarā parasti Tev ir pārtraukums, kurā tu neizlem, nestrādā un nedomā. Tu dodies peldēt, kāp kalnos, brauc ar riteni, vai jeb ko citu, savādāk tas nav atvaļinājums. Tas ir darbs.”