Foto: Aldis Putniņš
Foto: Aldis Putniņš

GP2 čempionāta līderis Stofels Vandūrns kļūs par Fernando Alonso komandas biedru “McLaren” komandā 2016.gadā, ziņo itāļu prese, atsaucoties uz avotu komandas iekšienē. Par to oficiāli tikšot paziņots jau pēc vasaras brīvdienām. Tikmēr Džensons Batons acīmredzot pieņems piedāvājumu kļūt par jaunās ‘Top Gear’ raidījuma versijas vienu no vadītājiem. Jāatgādina, ka Batons iepriekšējās brīvdienās tika aplaupīts savās brīvdienu mājās Francijā, kur atpūtās ar ģimeni un draugiem. Laupītāji izmantojuši apdullinošu gāzi, kas tika iepludināta pa ventilācijas sistēmu.

Luisa Hamiltona sapnis izmēģināt MotoGP motociklu varētu piepildīties. “Mercedes” F1 un “Yamaha” MotoGP komandām ir viens sponsors – “Monster”, kas varētu nodrošināt pasākuma norisi. “Kad mans tēvs nopirka man kartingu, patiesībā es vēlējos motociklu,” paziņoja Hamiltons, kurš privāti ir runājis ar Valentīno Rosi par iespēju izmēģināt M1 “Yamaha” motociklu. “Jautājums ir vai viņam jāsāk no nulles, vai arī viņš ir jau ir braucis ar motociklu,” komentēja Rosi, kurš šobrīd ir MotoGP čempionāta līderis. “Taču Luiss teica, ka viņam ir labas iemaņas un viņš brauc ar 450cc motociklu.”

Šogad par prestižās Lorenco Bandīnī balvas ieguvējiem kļūs “Mercedes” komanda, ziņo itāļu prese. Iepriekš šo balvu ir ieguvuši tādi piloti kā Šūmahers, Alonso, Raikonens, Fetels un Hamiltons. Pērn tā tika piešķirta Danielam Rikjardo, tomēr šogad balvas pasniedzēji ir nolēmuši to piešķirt komandai nevis pilotam. “Mercedes” to saņems par savu dominanti jaunajā F1 dzinēju ērā. Toto Volfs un Padijs Lavs 30.augustā dosies uz Itāliju, lai piedalītos īpašā ceremonijā Lorenco Bandīnī dzimtajā pilsētā.

1 KOMENTĀRS

  1. un šo par armēņu rād.., tfu, itāļu preses, ‘ziņu’ saka McLaren runasvīrs:

    “The reports are inaccurate. No driver announcement will be made at Spa. On the contrary, we will discuss, decide and announce our 2016 driver line-up when the time is right.”

    Ka Jensem varētu apnikt hondas mazspēja, un ka nekas iekš F1 vairāk jāpierāda nav, tas ir skaidris, bet tomēr žēl drusku – iekš pašreizējā tīņu bara, ko sauc par F1 pilotu kopu, viņš tur tomēr kalpo par tādu kā senlaiku jēdziena “The Gentleman Racer” simbolu.. 🙁