“McLaren-Honda” F1 braucējs Džensons Batons paziņojis, ka viņu ambiciozie pirms sezonas mērķi par uzvaras izcīnīšanu ir mainījušies, un drošvien viņi nespēs tikt arī pie pjedestāla. McLaren  2015. gada sezonā ir pietrūcis gan ātrums, gan izturība, un šobrīd komanda ir tikai 9. vietā konstruktoru kausa kopvērtējumā, aiz sevis atstājot vienīgi “Manor”. Progress tika veikts Ungārijā, kur abas mašīnas bija punktos, un Alonso izcīnīja 5. vietu. Neskatoties uz to, Beļģijā Batons un Alonso finišēja apli aiz pārējiem, lai arī pirms posma tika ievērojami uzlabots “Honda” dzinējs. Kad Batonam tika atgādināts par pirms sezonas komentāriem, viņš teica: “Es domāju, ka mērķis ir dabūt abas mašīnas punktos. Pjedestāls? Diez vai.” Batons cer, ka Singapūras sacīkste būs nākamā, kurā “McLaren” varēs parādīt savu labāko sniegumu: “Jādomā, ka mūsu labākā sacīkste būs Singapūrā. Tā ir lēna trase, ar maza ātruma līkumiem, kuros mēs esam ļoti stipri. Drošvien tā būs sacīkste, kurā izcīnīsim visvairāk punktus.”

“Ferrari” ir gatavi izmantot dažas dzinēja uzlabošanas kvotas pirms māju sacīkstes Moncā. Maranello komanda šogad ir ievērojami uzlabojusi savu jaudas agregātu, taču vēl ir nepieciešami uzlabojumi, lai panāktu “Mercedes”. “Ferrari” komandas boss Mauricio Arivabene gan stāsta, ka neko dramatisku mēs redzēt nevarēsim. “Mēs strādājam, bet Moncā nebūs super dzinējs. Mēs varētu izmantot dažas dzinēja uzlabošanas kvotas, bet tikai dažas. Runa neiet par iespaidīgu jaudas agregātu, tikai par parastu dzinēju.” Beļģijā “Ferrari” atgriezās pie vecāka aerodinamikas koncepta, un fakts, ka “Mercedes” vēljoprojām bija līdzīgā attālumā, nedod cerības uz labu sniegumu sacīkstē savu fanu priekšā. “Mēs labi zinām, ka Moncas trases parametri ir līdzīgi Spa, līdz ar to tie mazāk atbilst mūsu mašīnai,” skaidro Arivabene. “Tas nenozīmē, ka mēs necīnīsimies, taču mēs zinām, ka šeit nebūsim komanda, kas pārspēs. Man žēl par to, jo tas ir Itālijas GP, bet es vēlos būt reālistisks. Es nevēlos dot faniem liekas cerības, tāpēc es saku, kā ir.”

“Williams” komandas attīstības braucējs Alekss Lins, kurš šobrīd startē GP2 sērijās, stāsta, ka viņa mērķis ir nokļūt F1 tuvāko divu gadu laikā. 21 gadu vecais brits, kurš komandai pievienojās šī gada sākumā, pašlaik ir piektais GP2 kopvērtējumā, savā debijas sezonā. Divkārtējs GP2 sacīkšu uzvarētājs, Lins apstiprināja, ka viņa mērķis ir nokļūt F1 2017. gadā: “Šobrīd man vajag koncentrēties, un nedomāt par to. Bet ja es būšu pelnījis iespēju, es ticu, ka saņemšu tādu.” Viņš arī stāsta, ka ar “Williams” jūtas kā mājās. “Es strādāju fabrikā gandrīz katru dienu, ko pavadu Lielbritānijā, un es tiešām jūtos, kā kompānijas darbinieks. Viņi interesējas par manu karjeru, maniem rezultātiem, kas ir lieliski.” 2014. gada titulu Lins izcīnīja sadarbojoties ar “Red Bull” komandu, taču viņš uzskata, ka pameta to īstajā brīdī: “Godīgi sakot, došanās prom bija labākais dēļ vairākiem iemesliem, galvenokārt gan tāpēc, ka vēlos tikt pie iespējas F1 divu gadu laikā. Un ar “Red Bull” es to nebūtu varējis izdarīt.”

7 KOMENTĀRI

  • tad ko runaa ar mani? izeed savu dirsu un ej guleet prieciigs uz suudu kaudzi. lai te nesmird.

   to vien tik dari kaa izmet kaadu fekaalu laiku pa laikam. NEVIENA sakariiga komentaara par teemu. taapeec man ne silts ne aukts ko taada draza kaa tu sak par man 😉 jebshi piss taisni, kaa saciit jaasaka.

   p.s. sorry Aldi par leksikonu. dzees ja jaadzeesh. bet tam mudakam ir jaapasaka.

   • Ja kāds te muld ne pa tēmu, tad tad ir tu, mūžīgais raudulis!
    Neatceros nevienu rakstu kuru tu būtu komentējis ”pa tēmu”.
    Pastāv arī tāda lietiņa, kā pieklājība, bet tu čalīt esi stipri apdalīts ar to. Nedod Dievs ka tavi bērni ar būs/ir tādi, tā jau pasaule iet rosolā, un savairojas te šitādi… ai… ko es te tupam paurim tērēju savu laiku, cirvis ir un paliek cirvis.

   • tieshi taa. noliki te veelvienu fekaalu uz savas suudu kaudzes, un pietiks. nerunaa ar mani. un viss.

    ja runaat par Uzaces mērķiem zem raxta par Maklaren mērķiem nav runaat par tēmu, tad man tava infantiili slimaa bezteema nu nemaz nav vajadziiga.

 1. Eu Āri ko tu plūcies, tak neviens no McLaren FET un Ferrari kopsummā nenodarīs neko vēl 1,5 sezonas! Man Mc ir mīļākā komanda, bet no tā laika, kad brauca Airtons un Alēns, ā un Mika! Nu ir viņi nulles šobrīd: ne BUT, ne ALO paši līdz P1 finišā neiestums!

 2. “Nu ir viņi nulles šobrīd: ne BUT, ne ALO paši līdz P1 finišā neiestums!”

  nu forshi. tieši tāpēc es teicu ka tā tik turēt! vismaz kameer tur ALO brauc.

  bet tad atnaak suudu Kaudze un nokarata kaarteejo fekaalu…. un kaads te VET sakars? man vairaak interesee lai ALO sapuust nerezultaatos, nekaa baigi alktu peec VET 5taa titula. fershtein?